takže kvôli nim nemôže mať niekto ani krížik na krku, keďže tento zákaz má takéto "antidiskriminaćné znenie".
takže kvôli nim nemôže mať niekto ani krížik na krku, keďže tento zákaz má takéto "antidiskriminaćné znenie".
skuste to hrať v mešite v Berlíne a uvidíte z čoho vás Nemci obvinia a média onálepkujú...
prečitajte si korán , naštudujte právo šaria a uvidite kde je intolerancia k druhým náboženstvám, k ženám, k neveriacim , a podpora zneuživačom deti - pozri sa do S. Arábie kde sa ľudia stínajú a ukrižujú na verejnosti. A to S. Arábia ešte odmietla spolu s Kuvajtom a Qatarom prijimať utečencov - "bratov moslimov" zo Sýrie hoci má 100 tis. klimatizovaných stanov bez vyuźitia mimo sezony púti do Mekky. Odôvodňuju to tým, že Syria je nestabilná krajina a nemajú prehľad o ľuďoch ktorí prichádzajú. A že vraj Trump je protiimigrantský:-))
inak prečo potom fico nechce v SR ucelenú moslimskú komunitu? že by toto neboli protimoslimské výroky?
jedna daňová babka na pôjde povedala, že Matovič nech je rovnako kritický k sebe a zvoláva tlačovky na svoje odvolanie z postu poslanca
fico má prenajatý byt a plati nájomné - ako v nájomnom prijima uplatky?
prečitaj si korán , naštuduj právo šaria a uvidiš kde intolerancia k druhým náboženstvám, k ženám, k neveriacim , zneuživačom deti - pozri sa do S. Arábie kde sa ľudia stínajú a ukrižujú na verejnosti
no som zvedavy ak by niekto toto spravil v mešite v Berlíne - výsledok by bol rovnaký (fašista,rasista a iné nálepky by padali v médiach a na súde) rušenie bohoslužby takýmito provokatérmi je už na pováženie.
a že trump je ruský agent? Za hillary by nečinné neboli, až príliš by sa činili
čo jej neodpískali penalty?
https://www.sportsjoe.ie/football/watch-luis…
tu si treba pozrieť aké "penalty" sa odpískali´
PSG si môžu sami len za to, že nevedeli udržať aspoň ten stav 5:1 v 95 min, ale bez tých penált by to bol iný zápas. Žiadny fantastický obrat to nebol, keďže tie penalty sú hanba
takže podĺa teba je to kravina a sú kompatibilný s našou kultúrou? Vieš aký je kultúrny rozdiel medzi Iránom, Irakom a EU? Kedy sa tu prispôsobili? Zapreš aj nos medzi očami keď to nie je na sme.sk
jasne treba kaźdý názor ktorý sa "nehodí" nálepkovať a cenzurovať po dohode s majiteľom fecebooku..
a v Anglicku ich nazývajú Slovákmi aj keď sa podobajú na Pakistancov alebo Indov , ktorí sa v UK usadili:-))
za to neustále pchanie sa do ... USA v minulosti by štáty EU z tých vojen tieź mali mať ceny ako v USA alebo v Rusku kde na vlastných nekašlú
prsestavky na s e x ako vo Švédsku alebo 1 deň týždenne zaplatený navyśe ako v Nemecku
nechcete 13-ty plat? však makáme viac ako na západe ale platy nemáme na tej úrovni
už začína nadávať na sudcov ako Harabín:-)
a čo nelegalne stavby chatrčí na súkromnej pôde istej nemenovanej zachvíľu väčšiny - a to najlepšie pri chranenej krajinnej oblasti s výhľadom na Tatrya devastácia prírody a podpálenie kultúrnych pamiatok , to kedy bude táto kvázi ombudsmanka riešiť?
Odporúčame