aj ty si budúci dôchodca tak si daj pozor:-))
problém majú skôr tí zamestnaci po 50-tke do dôchodku ešte ďaleko ale zamestnanie si hľadajú ťažko a po skončení podpory sú na nule...
na MV SR a MO SR su takýto dôchodcovia ťažko - keďže majú výsluhový dôchodok. Týchto "duplákov" je v SR skoro väčšina z počtu dôchodcov v zamestnaní.
akurát, že ten "mladý" je potom do 18-19 v práci - to už si nespomenul
7 000 € pokuta? :-)) a ešte to aj tak i de na súd? Tých 7000 € sa TV vráti za pár sekund reklamy...
a mohli dostať ešte dva ďalšie regulérne za tie ruky v šestnástke, ktoré neboli pískané.
vylúčiť ich z extraligy - tak ako vylúčili z olympiády tých bedmintonistov
a výtlky sú v záujme bezpečnosti na cestách - vodiči jazdia opatrnejšie .... s tou rozbitou nápravou:-))
na tvoje určitie nie, na dlhy bánk to už áno. Od teba to bude vymáhať banka resp. jej nástupca
tak to si asi zdedil byt - dom, inak sa tomu nevyhneš - najmä v BA, ktorú každý podozrieva, že sú tu naj platy ale zabudli, že aj najvyššie hypo a náklady na život...
cele toto euro žerie peňaženku - si treba porovnať koľko stáli veci pred 2009 a teraz
keď Peter vyhrá ešte zopár závodov, tak si dá na tom inkriminovanom mieste na pozadí vytetovať jeho meno, že aká celebrita sa jej tam dotkla. čo bulvár a "pracovitá" hosteska nevymyslia.
trápna žena, za peniaze sa doslova pretŕča ako sexi OBJEKT na pódiu, bozkáva o tisne sa na víťaza závodu (ktorým mohol byť rovnako aj Peter) a hovorí niećo o sexizme. A čo víťazová priateĺka-žena, podľa výrazu v tvári víťaza asi z toho bude mať doma problémy. A tie poznámky o harasmente na pracovisku sú taktieź dosť trápne v tejto situácii. Na pracovisku je asi normálne chľastať šampus a bozkávať "kolegu".
lebo podstatné nie sú body ale výhra vo svojej divízii. CSKA A D. Moskva sú každý z inej divízie.
p.s. ak slovanisti budú hrať tak ako v posledných zápasoch a d. moskva to tiež nepokašle tak je to jasný postup D. Moskva. Prehrávať s tímami čo majú o 10 a 20 bodov menej to by sa nemalo.
Karpina - Slovan a ak si z malého mesta tak aj Karpina - Prievidza :-)) Tam ti to všetko vysvetlia
podľa mňa to nízke IQ ani nemusel zahrať
ňuplne normálne keď prezident spí v práci a na medzinárodnych kongresoch kde reprezentuje krajinu. A keď sa potom zobudí tak šušle, źe mu nie je nič rozumieť.
Odporúčame