Asi pôjde z Muchom, Michalíkom a Šebinhom do Kajratu za trenérom Weissom, ktorý tam zbiera starých kamošov, čo vysedávajú na lavičke. A vraj veľmi ambiciózne mužstvo...
Asi pôjde z Muchom, Michalíkom a Šebinhom do Kajratu za trenérom Weissom, ktorý tam zbiera starých kamošov, čo vysedávajú na lavičke. A vraj veľmi ambiciózne mužstvo...
už len v Valkova vražda je priorita. Asi tak ako vražda v bare fontána v DS. Prioritou by mala byť gorila a podobné tr. činy.
chlapec z polovice naplnil skutkovú podstatu tr. činu vlastizrady:-))
"Potrebujeme štátnika, nie ironického samotára, hovoria české osobnosti"
Preto budeme voliť šušlavého strca, čo prespí každé vystúpenie na verejnosti... Tie media su veľmi objektívne, keď vnucujú svojho kandidáta... Že sa tak nesnažia prevetrať miunulosť svojho zahraničného kandidáta...
Je to dobrý herec - ´veď aani tá "slza" ktorú si utieral pri prehjave po masakre v škôlke nebola pravá:-) Je to najneprehľadnejší prezident, ktorý ešte nič nedokázal.
A v srdci mu ostala prísaha Fedu a svojím sponzorom a lobby.
áno, však sa na ten príspevok pozri má to estetickú formu - riadky a línie sú pekne rovno :-))
ja navrhujem islandskú cestu - tú sme však prešvihli, keďže sme napojený na banko-euroval.
ale týchto udaloti je tento rok nejako mnoho - konšpirátori hovoria, že napr. v prípade toho strelca - James Holmesa na premiere batmana vraj zhypnotizovali - dovtedy bol normálny, robil vo výskume jednej významnej firmy kde pracovali pre vládu, Jeho otec bol tiež významný vedec. Cieľom vraj je cez takéto útoky presadiť zákaz voľného predaja zbraní, aby amíci doma nekládli odpor v prípade obmedzenia obč. práv kvôli padajúcej ekonomike a nepokojom.
povedz mi jeden dôvod prečo by mal čseký volič voliť nejakého brbtavého starca
"Dejdar nahneval tvorcov seriálu Zdivočelá země, kde stvárňuje hlavnú rolu bývalého pilota a politického väzňa. ,,Skončili sme s ním," reagovali podľa serveru Lidovky scenárista Jiří Stránský a režisér Hynek Bočan. "
"sloboda prejavu" ako v r. 1950
Som zvedavý, ako by sa média v ČR zhrozili, kebyže má vyhadzov kvôli brbtavému knížeti čo zaspáva aj v parlamente. Otras.
kašľať na taký hokej, z ktorého slovensé tímy nemajú nič. Kebyže su prestupy v hokeji podľa tak ako vo futbae, tak Dukla TN, Kočice Slovan majú za prestupy hráčov väčśie fin. zázemie. NHL len pozberá talenty z klubov a klubom nedá źiadné odstupné...
keď si ešte vyoperuje hlasivky tak jej zápasy budú aj počúvateľné:-)
ďalšia 5-ta kolona rozťahovačného národa.
Super. Zaborský tak ti treba. Za tú radosť na 2:2... Ako šebo keď dal za Austriu Wien postupový gól Žiline...
všetko mu to poradili právnici, každú odpoveď mal predtým pripravenú lebo súdnym sporom napr. s býv. sponzormi sa nevyhne a týmto "sympatickým" priznaním má len znižiť dôsledky týchto súdnych konaní. Aj keď otázka je aj koľko zarobili na ňom sponzori, keď si niekto kúpil jeho tričko resp. značku ktorú propagoval. Z tohto pohĺadu asi sponzori nemusia vrátiť peniaze za predaj zákazníkom, takže až taká ujma im týmto priznaním nevznikla.
že nepíšete príbeh o tom ako sa lev dostal z PP do Prahy. Tunel ako "Brno" a byv. hráčom PP stále dlhujú prachy...Lev Praha je jedna veľká umelina.
o tom média nepíšu takže preto to nikto nevie resp. si to pri voľbe neuvedomí:-) Média z tohto brbtoša a spáča v parlamente robia neviemčo.
Odporúčame