Prieskum zo Švédska chváli naše zdravotníctvo
To asi nikdy neboli v našich nemocniciach. Ja práve som . Prvá podávaná strava po troch dňoch infúzií bez rešpektovania toho ,že mám alergiu na múku , ktorú som im nahlásil na začiatku pri príjme a majú to na vrchu prijímacích papierov . Keď som sa spýtal či mi dali bezlepkovú stravu ,tak som dostal odpoveď ,že som to mal nahlásiť . Nahlásenie liekov ,ktoré beriem skončilo tým,že si ich mám brať zo svojich , čo som aj urobil až zrazu na tretí deň mi začali dávať injekciu na riedenie krvi a keď som im povedal ,že beriem anopirin ako povedali zo svojich , tak boli prekvapený či mi nikto nepovedal ,že Anopirin nemám brať ,však oni mi dávajú náhradu. Dopíšem tento príspevok neskôr , aspoň dúfam . Teraz sa musím ponáhlať naštudovať všetko okolo mojich zdravotných problémov ,aby som mohol kontrolovať činnosť tých, ktorý to majú už dávno vedieť . Ináč personálu je na oddelení habedej ,len si myslím ,že prácu majú podelenú tak ,že ten druhý nevie o tom čo robí ten prvý . Veľa šťastia :-)