Výsledky volieb na Slovensku potvrdzujú ,že vo voľbách volia voly
Výsledky volieb na Slovensku potvrdzujú ,že vo voľbách volia voly
Myslím ,že toto bol základný problém Slovenska . Som zvedavý ako je to s povinnosťami zvieraťa .
A aký to má zmysel? Niekto z vláde spriaznených podnikateľov získa peniaze na výmenu funkčných tabúľ. Nabudúce sa zdá ,že budete meniť farbu lemu. Najlepšie naopak . Slovenská modrý lem a maďarská čierny lem. Myslím ,že to bude európskejšie .
Myslím ,že sme sa pohli dopredu. Iný káder ,ktorý má perspektívu je iná východzia situácia ako končiť podobným výsledkom s ľuďmi bez hokejovej budúcnosti. Ďaloga, Krištof , Paulovič , Miloš Bubela ,.... kto o nich predtým veľa počul? A v lige je ich viac ,len musia na sebe pracovať
Len vydržte .Zázraky sa nedejú.... S týmto kádrom sa dá pracovať.
Myslíš ,že by som nemal šancu? Charakter nie je mojou silnou stránkou. Viem naslineným prstom zistiť včas odkiaľ fúka vietor .Vzdelanie nie je až také dôležité a tak prečo to neskúsiť
Tvoje reakcie skôr hovoria o inom . Akú pozíciu zastávaš Ty ? Možno ,že sa stretneme niekde na zjazde :-)
Dodnes som nebol ,ale asi sa prihlásim ,keď sa idú meniť štruktúry na okresnej úrovni . Taká šanca asi skoro nebude ....
Až mi je divné ako sa ľudia boja niečo napísať pod tento článok .
Čo, to až teraz prišli v strane na to ,že číslo 88 , ktoré Fico prezentoval ako výrazný úspech strany vo voľbách do VÚC , prezentuje niečo iné ako sociálnu demokraciu ? Veď toho čísla boli pred voľbami plné noviny
Ako je to možné ,že najúspešnejšia strana vo voľbách potrebuje meniť ešte úspešnejšie regionálne tváre . Už tomu Ficovi nerozumiem ?
Mali by naraziť na rozum . Možno by sa prebrali .
Máš pravdu . Ja som uviedol len problém gympeľ , alebo odborná škola . Áno máme veľa hotelových ,ekonomických ,dievčenských ,.... . a mali by sme mať technické ,zdravotné ,...........
Konečne niekto pochopil,že stredné školstvo na župách nemá čo robiť. Štruktúra školstva v štáte musí byť v súlade s potrebou štátu .V krajine ,ktorá je zameraná na strojarinu sa predsa bude robiť školstvo zamerané na strojarinu a jej príbuzné odbory cez odborné vzdelávanie už na základných školách . Kým nedôjde k regulovaniu počtu gymnázií prostredníctvom poctivého výberu vynikajúcich a talentovaných žiakov do ich tried na základe objektívnych prijímačiek dovtedy bude v štáte chaos vo vzdelávaní a špička sa nám bude degenerovať na priemerných školách. Sloboda vo výbere školy musí byť podmienená dlhoročným úsilím žiakov učiť sa .
Sloboda nadovšetko . Dnes stačí mladému aby sa mu pokazil počítač a ráno pokračuje v hre na realitu . Neide náhodou o zámer ? Viete si predstaviť čo by sa stalo s tou masou mládencov sediacich celé dni zapojených do bojových hier ak ich odpojíte od elektriky ?
Pán Otakar Polák, to nie je o špakoch pod oknami ,o počmáranom výťahu a ani o fľaške z alkoholu používanom na polievanie kvetov . Tu ide o kontajneroch smetí pod oknami ,výťahu z neskutočným smradom po močení vo výťahu , ........ Bývate v dobrom panelákun kým máte len toto . Nech Vám to dlho vydrží
Čo všetko urobí táto pani ? Nevidel som jej návrhy ? Finančné sankcie ? A to má byť riešenie ? Spýtal sa niekto rómskej komunity či sa oni chcú integrovať do komunity ako celok? Kto pozná pokusy o integráciu Rómov vie ,že ich schopnosť integrácie je bez prísnych zákonných sankcií obmedzujúce ich predstavu o slobodnom živote nemožná. Nasťahovanie jednej rómskej rodiny do paneláku znamená začiatok porušovania domových pravidiel neuzamykaním vchodu , nedodržiavaním pravidiel upratovania ,hlučným správaním, znečisťovaním výťahov a nekonečnými návštevami príbuzných ,ktorí zostávajú na návšteve aj niekoľko rokov . Končí to zdevastovaním bytu a šírením sa rôzneho hmyzu do okolitých bytov
Trump tým ,že hovoril ako spraví znovu Ameriku silnou, robil to isté . To je základ politiky každého vedenia každého štátu. Ani Fico nehovorí,že chce slabé Slovensko , ale chce Slovensko silnejšie . To potom nech odstúpia všetci a zostatnú len tí ,čo počuli od politikov ako sa odzbroja , aby boli slabší a dali šancu iným sa posilňovať. Škandálom je to ,že robíme štandardné veci nezákoonnými a nezákonné veci ako štandardné .....Svet je obrátený naruby
Samozrejme ,tam kde sa chcú dvaja dohodnúť , treba začať vyťahovať všetky tromfy , aby sa stav nezmenil . Kórea musí zostať rozdelená . A kde by si potom rozmiestnili svoje zbrane ?
Odporúčame