Nože sa nehanbi a prezraď tú fajnovú fakultu, ktorú si študoval a možno aj vyštudoval.
Nože sa nehanbi a prezraď tú fajnovú fakultu, ktorú si študoval a možno aj vyštudoval.
Ozval sa závistlivec, čo túži po veľkom válove. Skús ísť do volieb-ak máš 21 a viac , môžeš kandidovať aj ty. Že by ťa nezvolili ? Ktovie prečo.......
Problém je, že skromný štát nemajú za nič ani občania a už vôbec nie zahraničie.
Aj výdavky na Stinga idú do verejných nákladov. Ekonomovia vedia, o čom hovorím. Ide však hodnotové priority. Tie platia, či je treba konsolidovať alebo nie.
Načo je štát, ktorý si nesmie dovoliť ani len oslavu tak ikonickej udalosti, akou je pripomienka cyrilometodských tradícií, ktoré sú v preambule jeho ústavy ?
Presne tak, - na Devíne bude čosi ako vážna hudba a na Stingovi by bola grilovačka.
Tí hnusní komunisti, ešte aj zlé počasie nestranníkom vybavili....Rozkázali vetru -dažďu a bolo. Na cestu Čedokom na Západ stačilo stáť v rade od skorého rána. V BA však asi ešte skôr. Výjazdná doložka, to bol iný problém. Pri nej si ťa oťukli -či si náhodou nepopredal nábytok a tak...Oťukávanie však bolo a je aj v iných štátoch. Dokonca aj v dnešných USA. Aj keď máš všetky doklady v poriadku, sa nejakému tučnému černochovi na letisku znepáčiš, už aj ideš štandopede domov so zákazom vstupu v pase.
delrey ty si naozaj nepochopil, že tu nejde o počet návštevníkov ale o hodnotu Stinga a hodnotu Cyrila a Metoda pre rozvoj slovenskej duchovnosti a úcty k histórii slovenského národa ? Poviem ti to inak: hodnota Stinga sa má ku hodnote CaM ako sa má bulvárna fotka z Nového času ku Hviezdoslavovmu dielu Hájnikova žena.
Áno, "Sting" je v konečnom dôsledku tiež výdavok z verejných zdrojov. Tým, čo neštudovali ekonómiu je to naozaj ťažké pochopiť.
A ozaj, sv. Cyril tam nemá žiadnu kaplnku. On je pochovaný v dôstojnom sarkofágu v BAZILIKE San Clemente na Via San Giovanni in Laterano v Ríme, 10 min. od Kolosea. Ale už stačilo. Prilep sa na niečo iné. Zbohom.
Tých, čo sa dobre učili a mali dosť peňazí na zájazd z Čedoku , tam púšťali. Aj nás nestranníkov. Teba nie ? Ako si sa to aktivizoval v ROH ?
Ty si podlizuješ chlpatému Šimečkovi. Každý podľa svojich možností.
Trump získal do rozpočtu cez clá za pol roka 80 mld dolárov navyše.
Koľkým Rakúšanom či Maďarom je v Ríme venovaná aspoň kaplnka ? No vidíš, a náš svätec tam má BAZILIKU. -Tak ty si bol "až dvakrát" v Ríme ? Asi za tými historickými konkubínami...
Takže ty si najmä na staré priam historické konkubíny. Proti gustu žiaden dišputát.
Zájdi do Ríma a potom hovor-tam má Konštantín-Cyril pre seba celú baziliku. Jáj, ty chodíš iba na bicykli a Rím je pre teba ďaleko...No čo už, ty tak nanajvýš na Balaton alebo k Neziderskému jazeru...
Vidím, že si aspoň v konkubínach zorientovaný. Konečne v dačom.
Ty si na podujatiach ako sú oslavy Cyrila a Metoda všímaš langoše, iní zase kultúru a tradície. Vybral si si. Tvoja vec. Dopraj však aj iným, aby si tiež mohli vybrať - a trochu inak ako ty.
Odporúčame