on moze stresovat - krcmery mu dal cca 5 rokov a koniec lehoty sa uz blizi...
on moze stresovat - krcmery mu dal cca 5 rokov a koniec lehoty sa uz blizi...
caputova klamala obcanom "Tejtokrajiny"
napr. toho ako ambulatne "telefonickym vysetrenim" dopomohli mnohym do hrobu.
Klames! poznam konkretne ludi, ktorych kvoli odmietnutiu ockovania vyhodili.
poznam takych co sa zlomit nedali - ale stalo ich to pracu, lebo prisli o zamestnanie v zdravotnictve
lekar ma liecit - zdravotny experiment sa musi vykonavat v sulade s Norimberskym kodexom.
napr. papalas Holy dostal dlhodobu vynimku, lebo chodil na tyzdnovky navstevovat svoju studujucu dceru v Londyne
zrejme sa snazia zakryt svoju zodpovednost - ked "ambulovali" cez telefon, tak im na druhom konci spojenia ludia zomierali! mne tak zabili bratranca, ktoremu kazali "cajickovat" a byt doma. mal zapal pluc (stalo sa v nitrianskom kraji)
a treba podciarknut, ze neschvalenej vakciny - kedze tato nemala ukoncene klinicke testy.
som presvedceny, ze humanitarna pomoc je nieco ine nez peniaze na nakup municie
viem, ze ako zabustrovany ti kvoli zrazeninam mozog nemoze fungovat plnohodnotne, tak pisem pre teba este raz a pomaly - vyvrat protiargumentami opakovane fakty, ktore som uviedol vyssie:
-ockovanie nebolo vykonavane v sulade s platnou legislativou: neboli ukoncene klinicke testy,
-ockovani nedostali vsetky informacie o moznych negativnych ucinkoch (napr. riziko umrtia),
-ockujuci nepoznali zdravotny stav ockovanych (zdravotna karta je v nakupnom centre?!),
-neboli vykonane zaznamy o experimentalnom ockovani v zdravotnej dokumentacii u ockovanych,
-nie je mozne hodnoverne (zo zdravotnej dokumentacie) zistit pri naslednych umrtiach, ci osoba bola zaockovana.
a ideees!!!
povodne sa chceli obyvatelia Palestiny vymanit najprv spod Osmanskej nadvlady, potom spod britskej spravy a chceli mat samostatny stat.
Obyvatelstvo tam bolo po starocia zmiesane - palestinski Araby, Turci, Greci, Libanoncania, Perzania, Zidia, Jordanci, Egyptania,... a jedna z tych "nacii" si zmyslela vytvorit iba "svoj" stat a vyhanat ostatnych (co za vydatnej podpory zapadu robi od svojho vzniku).
co ty navrhujes s takymto ich pristupom? ak zacnes koselu zapinat o dierku nizsie, nemozes dosiahnut, aby harmonicky na tele ladila, bude pokrivena...
ja som uviedol fakty. ty si ich nicim nevyvratil. len si zas preukazal svoju mentalnu obmedzenost...
posttranskripčna génova regulácia podla niektorych vraj nezasahuje do ludskych genov - potom teda do akych, ak to pichaju cloveku..? (to nie je otazka na teba, zozo.k.)
zjavne ma svojich nasledovnikov... ved co tam po Norimberskom kodexe...
jedno kde - nasledky vsak vidno na nedokrvovani jeho mozgu.
sprava Kotlara je vraj < vyslovene výsmech serióznej vedeckej práci > - to je podivne vyhlasenie uja virologa, kedze predmetnu spravu este necital...
pre mna je vyslovene výsmech serióznej vedeckej práci ockovanie proti covidu, ktore nebolo vykonavane v sulade s platnou legislativou pre klinicke testy, ockovani nedostali plne informacie o moznych negativnych ucinkoch, pichajuci nepoznali vobec zdravotny stav ockovanych, neboli vykonane zaznamy o experimentalnom ockovani v zdravotnej dokumentacii u ludi (tym nie je mozne hodnoverne zistit pri naslednych umrtiach, ci osoba bola zaockovana), atd. Totalne neseriozne a nevedecke! Ak toto "odhali" predmetna sprava, tak uz to bude jej velky prinost a hanba pre vsetkych "odbornikov" a politikov co sa na tom podielali a podporovali to.
v zahrade zvanej Palestina si (kedysi mensia cast jej obyvatelov) vyhlasila stat a zacala tam navazat krtkov z celeho sveta, aby "precislili" Palestincanov, zacali im zaberat podu a vyhanat ich z nej. Palestincania sa tomu branili a brania (obcas im pomozu susedia). yzrael to vyuziva k tomu, aby si nasilne zabral viac z ich uzemia.
Antisemita je clovek, ktoreho nemaju radi Zidia...
donori platia vyse polovicu rozpoctu WHO z cistej lasky k ludstvu a vobec sa nesnazia cez "svojich" ludi a "svoje" temy ovplyvnovat cinnost a rozhodovanie WHO?
preco ste vy progresivci tak hlupo naivni?
Odporúčame