Krčmárik sa "vytiahol"
Krčmárik sa "vytiahol"
mas pravdu - presne taka je sucasna EU a vonderlayno je jej hrobarkou
tuto vraj "najmocnejšiu ženu sveta" nechali na jej navsteve Ciny ist na letisku beznym koridorom kontrol ako turistov, nie diplomatickym privilegovanym pre VIP.
EU nie je ziaden "stat", ale len zdruzenie statov na zaklade spolocnej zmluvy a EK ma byt iba exekutorom spolocne dohovorenych rozhodnuti clenskych statov ako signatarov tejto dohody.
EK, a osobitne toto vonderlayno, si uzurpuju vsak viac, obmedzuju suverenitu clenskych statov, svoje rozhodnutia kladu nad ich pravomoci a tak im diktuju - a komu sa to nepaci, vynutia si poslusnost skrtenim eurofondov a pristupu ku spolocnym programom.
fuj!
"Extremista" je kazdy, co kritizuje darebackych debokratov a progresivcov u koryta, z ktoreho si neberaju velkou lyzicou...
napr. Jaroslav Paska (z tych vseobecne znamych) a najmenej 10 ludi z mojho blizkeho okolia, z ktorych dvaja tie "zazracne" ucinky slobody neprezili (tych nepoznas)
nie su to "volby" - clenovia EK sa nevolia
zrejme je rozdiel v miere neziaducich ucinkov vakcin - ci tie neziaduce ucinky "zapadnych" vakcin su vlastne ziaduce..?
oblasť okolo veľvyslanectva CR je uzavretá kvoli OH...
ucta sa ma vzdavat hymne statu - hymne nejakeho zvazu zahradkarov ci zmluvnych partnerov nie je nik povinny vzdavat uctu...
Kalmus je prezidentom? u teba na Kysuciach?
v demokratickych volbach su kandidati (viaceri). kedy a kto vyhlasil nejake "volby do EK" a kto su ti viaceri kandidati, z ktorych je mozne si demokratiocky vyberat?!?
media a politici zivia iluziu pre ofce, ze clenovia EK su "zvoleni".
Vlada SR vzisla z demokratickych volieb - jej clenovia boli kandidatmi do NR SR a ti, z ktorych sa vytvorila vlada na zaklade koalicnej zmluvy, uvolnili poslanecky post na kandidatke prislusnej strany dalsej obcanmi zvolenej osobe v poradi.
na akej kandidatskej listine do EP figurovalo vonderlayno ci taky sevcovic???
EP nie je parlamentom statu, kedze EU ziadnym statom nie je.
piesen Janka Matusku sa stala slovenskou castou csl hymny a je hymnou SR.
CSR bol a SR je statom - EU nie je ziaden stat...
si k sebe opravnene sebakriticky.
nie. Marshallov plan bol "obchodom storocia", pripravovanym zrejme este pocas vojny, na financne, ekonomicke a v zavislosti od toho i politicke ovladnutie Europy mimo zony vplyvu ZSSR dohodnuteho v Jalte.
kto-ako. ak by to bol nejaky teply umelec, tak by ho este aj medialne vychvalovali a mozno ocenili v dakej euro-institucii.
zradcom by bol iba ak by nastupil do toho madarskeho tanku - chapat to je vsak nad tvoje mentalne vybavenie...
moc liberalizmu sa preukaze - ak vonderlayno bude riadit EK z vazenskej cely.
ohladne špicľovania to ty sam musis vediet najsamlepsie
Orban vlastne odhalil, komu ide o hladanie ciest k primeriu a mierovemu rieseniu konfliktu a komu ide len a len o vojenske riesenie konfliktu.
Odporúčame