...chudaci studenti, ktorych bude "ucit"
...chudaci studenti, ktorych bude "ucit"
nob-co??? ľud-co???
tato rezidentka v Grassalkovicovom palaci KONKRETNE ako a cim "zlepšila sociálne pomery seniorov, adresnú pomoc ľuďom čeliacim chudobe, pomoc príslušníkom menšín a odtabuizovala témy duševného zdravia či ochranu životného prostredia a klímy"?????
zase jej tu niekto pripisuje "uspechy", ktore ona nedosiahla, ako v pripade pravneho sporu mesta Pezinok so SIZP, ktory v mene mesta viedla renomovana pravnicka kancelaria - ale nie caputova, ktora si cudzi uspech iba uzurpovala.
najdi si ineho psychiatra, co ta aspon trochu nauci rozumovo vnimat pisany text.
zacni mojimi prispevkami vyssie, na ktore reagujes dristami mimo misu:
< aby si krajinu dobyl, netreba ju predsa uzemne pripojit - staci dosadit poslusnu babkovu vladu (napr. v Kosove) >
< kde som ja napisal, ze USA si uzemne pripojilo Kosovo, ty mojko prostoduchy? >
Šiestym??
J.G. Tiso teda nebol prezidentom Slovenska..?
to jedine jej islo relativne dobre - tusim aj v Slovenke o tom mala interview.
ale zrejme si jej fotky z koberca okrem par simpanzeckovcov neda nad postel nik s citom pre krasu.
ona "chcela" iba to co od nej pozadoval jej majitel stajne... Do spiku kosti tak chranila neschopne vlady (dokonca v nedovere) co najdlhsie, len aby sa nedostali k moci skor Smer a spol....
ale bez vole obcanov - ktorych sa sice pytali iba raz, vstup vsak nepodporilo ani 9,5% volicov, tak referendum vyhlasili ucelovo za zmarene a potom svojvolne "prijali pozvanku".
vidis, zas si napisal blbost a hlupo mi ju podsuvas.
kde som sa napisal, ze USA si uzemne pripojilo Kosovo, ty mojko prostoduchy?
pofnukavala kyslo sa skeriaca citacka textov ineho autora v cudzich zaujmoch, falosna advokatka, co Tutokrajinu, ktorej obcanom nerozumie, az na zaver mandatu nazvala "milovanym Slovenskom", pricom castejsie vyslovovala meno Ukrajiny nez Slovenska, co ratifikovala zmluvu o "obrane" s cudzou mocou, ktorej tym dala vacsie pravomoci na uzemi Slovenska nez po invazii VZ pretlacil do obdobnej zmluvy Bilak.
Je poznačená zlom navždy...
to je take "progresivne" - protestovat proti niekomu a nemanifestovat za nieco, neprezentovat svoj program.
"All against Le Pen"
lebo hrozi, ze povali makroniadu a statisice navazanych kulturnych obohacovacov pridu o socialne davky a mimovladky o ksefty z ich navazania
maloleti "ruski spioni"...
poliaci by mali zatvorit aj cervenu rybicku - lebo velkymi ocami sledovala z akvaria transporty na ukrajinu a je cela cervena...
tazko moze ktokolvek podliezt tu nizko nastavenu latku po caputovej (vylety, nakupy, party, flanelky, ignorantstvo vole statisicov obcanov, atd...)
blbosti su predsa tvoja specialita - Srbsko "vdaka" NATO vari neprislo o Kosovo..?
na rozdiel od teba rozumiem velmi dobre a to nielen slovencine.
ty si dristal ked si ich tu vital...
ISIS ci DAES boli predsa tvojimi spojencami proti Bacharovi Al-Assadovi...
nazvi to ako chces - bude to od Lisabonu po Ural a od Murmansku po Kretu...
zrejme ten preklad, kedze ho prebral cely mainstream, nebol az tak "nahodnym"
Na Floride - "pretavena" do luxusnych domov zelenskeho vyvolenych na pobrezi.
vzhladom ku skutocnosti, ze kazdy den je v Nemecku nejaky utok reznou/secnou zbranou "psychicky naruseneho" chirurga ci inziniera co s podporou mimovladok bol "zachraneny" v Stredozemnom mori, tak ruska vlajka na stadione je vskutku tym najvaznejsim problemom nemeckej policie...
Odporúčame