presne tak - a teda ani nema pravo clenskemu statu udelovat "pokuty" za aplikovanie pravidiel, ktore su vyhradne v jeho pravomoci.
presne tak - a teda ani nema pravo clenskemu statu udelovat "pokuty" za aplikovanie pravidiel, ktore su vyhradne v jeho pravomoci.
vidno, ze mentalne si nemal naviac nez slapat v uniforme chodnik...
zmluva o EU je zmluvou rovnocennych partnerov a tito maju pravo veta.
mas ty, ako obcan, pravo veta k zakonom prijimanych NR SR?
yzraelska armada chrani civilne obyvatelstvo Gazy pred hladom jeho zabijanim.
anglosasi svojvolne kradli aj z ceskoslovenskeho zlateho pokladu, ktory NB dala do uschovy do Londyna v jeho ohrozeni Nemeckom este pred rozbitim CSR.
po destarociach zadrziavania zostatku tohto zlata donutila CSSR podpisat "uznanie" tej kradeze. Za vynuteny podpis zmluvy pod natlakom by mala byt tato neplatnou...
madari za tie pravidla nezahlasovali - pravo veta im dava moznost neplnit to, na plneni coho sa ostatne staty dohodli. pokutovat ich teda za plnenie (povodnej) schengenskej dohody a ochrany vonkajsej hranice je absurditou.
v polsku na hranici s bieloruskom sa deju ovela horsie veci (vratane zabitia) ako sa diali na vonkajsej hranici schengenu v madarsku, ktore nelegalnym migrantom branilo vstupit na uzemie.
mas v tom gulas - "unia" je spolok suverennych statov na zmluvnom zaklade. Signatarske staty (nazyvane clenske) sa vzdali v prospech administrativy EU iba niektorych oblasti svojich suverennych pravomoci - a imigracna politika s poskytovanim azylu nou nie je. Madarsko (ako aj kazdy iny stat EU) rozhoduje o nelegalnych imigrantoch podla svojich moznosti a zakonov. vonderlayno ho nema preco za toto pokutovat - je to politicke zastrasovanie.
aby si nebol za oberklamara - tak daj ten rozsudok nemeckeho sudu, ktory obvinuje vtedajsieho ministra kalinaka z nejakej ucasti na unose cudzieho statneho obcana!
suhlasim. traba podat zalobu a vysetrovat v sulade so zakonmi.
nejaky zdrap papiera v nocnom stoliku sa neda povazovat za odbornu analyzu, ktora ma byt registrovana v sulade so spisovym poriadkom ako dokument ministerstva, na zaklade ktoreho SR prisla o prostriedky PVO.
Podla nada to boli "sroty" bez povolenia lietat - ako to, ze styri stihacky leteli zo Slovenska na Ukrajinu??? kto povolil ten prelet? a vsetkych 11 "srotov" sa po prekroceni ukrajinskej hranice stali zrazu bojaschopnymi - ergo, niekto ich ucelovo uzemnil a vyhlasil za sroty.
Niekto konkretny je aj zodpovedny za porusenie zmluvy s RF, ktora nam tymito lietadlami kompenzovala dlh ZSSR (ktory RF vzala cely na seba) a SR sa zaviazala ich poskytnu tretej strane iba so suhlasom RF. Ci nad ma vo svojom nocnom stoliku aj udelenie suhlasu RF na zaklade predmetnej bilateralnej zmluvy???
tebe ju "ukazal"? lebo poziadavka ombudsmana v sulade so zakonom nebola respektovana a nepredlozenie udajnej analyzy bolo porusenim info-zakona.
aby sa podla vlastneho vyjadrenia stal pesiakom "masinerie"
ved daj, co konkretne sa mu podarilo
ved tych ludi napadli prvi policajti a oni sa len branili ich svojvoli
ona sama bola pocas celeho mandatu takou "nadaciou" - a zasluzi si byt titulovana podľa zákonu FARA ako zahraničný agent...
tento precedens bude pre G7 velmi drahy, zlodejom sa neveri a budu vytrestani
ktovie preco sa ti, co najhlasnejsie omielaju pojmy sloboda a demokracia a sucasne zavadzaju totalitne metody (vratane "zastavenia extremistov", za ktorych povazuju vsetkych co maju odlisny nazor od nich) cuduju, ak ich ich ludia zacinaju mat plne zuby
bez adekvatnej diagnostiky stavu dolneho ramu voznovej skrine - a tak hrdzavenie a unava materialu za tie roky dokonalo za narazu svoje dielo...
niet sa co cudovat, ze progresivci maju vsade v ekonomike tak "uzasne" vysledky, ak prezentujes ich "logiku"...
kiezby o mesiac utrpel riadny kopanec aj do predku
ved to sam povedal - chce byť súčasťou mašinérie
Odporúčame