Odkladanie cesty k blahobytu
p.Hoffman, opat raz vy-ni-ka-ju-ca uvaha - chapeau!
len dodavam, ze ta ilúzia chudobnej väčšiny funguje starocia, v sucasnosti samozrejme na sofistikovanejsej urovni oblbovania mas aby verili vyvolenym politikom (tych treba vsak predovsetkym kontrolovat ako vravel K.Kryl a nie im verit).
markantne je, ako telce z namesti vyflusnu znousku pseudoargumentov viery v okuliarnateho agenta, zalozenu iba na "lebofico", "leboputin" a "nemozumatvsetko" - avsak co znamena zrieknutie sa prava veto je uz nad ich mentalne schopnosti.
Ich obdobni mentalne deformovani sukmenovci vedu EU (kam sa slovenske teliatka utekaju zalovat pri kazdom zakone z dielne koalicie) - a preto to v Europe ide s ekonomikou dolu vodou... napr. 12 vln nezmyselnych sankcii, ktorymi si strielame do kolena, vmiesanie sa do lokalneho konfliktu medzi kyjevskym a novgorodskym kniezatsvom, ktory tym eskalujeme a prenasame na plecia danovych poplatnikov "odkladajucich cestu k blahobytu" a veriacich svojim zradnym politikom...