20 rokov v NATO: Diskusia oslobodzuje myseľ
sudruhovia "diplomati" SR - ak je to NATO predovsetkym "pre nás občanov", tak preco sa obcania SR k clenstvu, ktore ich zavazuje nielen financne ale aj obetovanim zivotov za inych clenov aliancie, nesmeli vyjadrit v referende?!?!?! (jedine referendum k tejto teme, kde podpora clenstva nedosiahla ani len 10 %, bolo ucelovo zmarene a ziadne dalsie nebolo!)
ved ak "diskusia oslobodzuje myseľ" - tak preco sa nepripustila a nepripusta otvorena diskusia obcanov k clenstvu SR v NATO (ba ani k tej famoznej "zmluve o obrane" s tym udajnym "arzenalom demokracie") a namiesto toho rozhodlo par zapredanych politikov a media na ich podporu podsuvaju len taketo vase propagandisticke dristy?!?