je predsa zname, ze navalnyj bol ponajprv odsudeny za spreneveru penazi fondu, ktory mu bol zvereny do administrativy - a TO podala francuzska kozmeticka fy, ktora tam naliala nejaky ten milionik.
je predsa zname, ze navalnyj bol ponajprv odsudeny za spreneveru penazi fondu, ktory mu bol zvereny do administrativy - a TO podala francuzska kozmeticka fy, ktora tam naliala nejaky ten milionik.
on uz aj "zabudol" co od teba ziadal v debate pod inym clankom...
je to ovela dokonalejsie ako diktat spred vyse 30 rokov
taky harabin ma nazor vzdy pravne striktne podlozeny a v sulade so zakonom je prisny ku kazdemu.
vzhladom na dopad cielenych sankcii - ano...
vdaka "extrémnej neschopnosti Matovičovej i Hegerovej vlády" - ked nastupili tito neschopaci k moci, tak ich tento eurohujer vychvaloval...
tak veru - napr. na tejto diskusnej sieti davaju moznost sirit hluposti falosneho vzdelanca herzoga.
nebliakaj len tak sprosto a konkretne uved znenie, co je v rozpore s cim!
ved nech idu slobodne a bez strachu tvorit - pre inu TV ci si zalozia svoju, nik im predsa nebrani.
ak vsak od niekoho poberaju peniaze - tak musia respektovat jeho volu
netrep! Europska unia je budovana na zaklade ZMLUVY medzi suverennymi statmi, ktore sa podla vlastneho spolocneho uvazenia v pripade vyhodnosti vzdaju niektorych casti svojej suverenity v prospech spolocnych organov EU (EU nie je stat, ani federacia ani konfederacia).
ak chcu byt "nezavisli", tak nech sa platia sami. ak im niekto prostriedky dava, tak aj o nich rozhoduje - to je predsa prirodzene (robili to vsetky predchadzajuce vladne garnitury, robi to aj terajsia)
co do toho stale miesas nejake politicke strany a ich financovanie?!?
RTVS je podriadena institucia Ministerstvu kultury a ohladne statneho rozpoctu Vlade SR - tito maju pravo rozhodovat o nej (bez ohladu na stranicku prislusnost).
kedze je takto podriadena a zavisla od statneho rozpoctu, tak nemoze byt "nezavisla"!
nezavislou moze byt iba ak nebude podriadenia ziadnemu ministerstvu a nebude zavisla na statnom rozpocte, teda zarobi si na seba sama...
este nie je ani len diskutovany, niezeto prijaty, a v zavaznu platnost vstupuje 24 mesiacov po zverejneni vo Vestniku EU (ak bude Smernicou).
aj ked pojem "europsky zakon" nepoznam - su iba Rozhodnutia, Nariadenia a Smernice EU.
ona ma inu lek. odbornost - tak jej vyplakaval tam
verejnopravna TV a rozhlas su "pricucnuti" na statny rozpocet a teda nemozu byt "nezavisle" - su teda poplatne tomu, kto im prideluje prostriedky. je prirodzene, ze ten kto o tychto fin prostriedkoch rozhoduje si od nich nenecha sr_t na hlavu...
yzrael zabera podu palestincanom a vyhana ich z ich domovov uz od svojho vzniku - palestincania sa brania dostupnymi prostriedkami.
od roku 1945 okupuje Nemecko...
trepes ujoviny!
minske dohodody sa stali sucastou medzinarodneho prava - boli prijate v OSN ako Rezolucia 2202 v roku 2015. Ukrajina toto pravo vobec nedodrziavala a z troch garantov pozadovalo dosledne ich dodrziavanie iba Rusko, ale mierovou cestou marne.
a uz si to vysvetlil v Belehrade???
Ukrajina by nam a Cechom mala vratit Podkarpatsku Rus.
Odporúčame