obcanovi SR boli upierane jeho obcianske prava a slobody, bola porusena Ustava SR a Deklaracia zakladnych ludskych prav - a to vsetko bez akehokolvek sudneho rozhodnutia, bez sudneho procesu a moznosti obhajoby.
politicke rozhodnutie o sankciach nie je nad platnymi zakonmi a Ustavou! Dotycni, co toto obcanovi sposobili, by mali byt brani na zodpovednost a poskodeneho by mali odskodnit zo svojho!!!


