Ani len trochu tvorivosti nemaju - aj nazov voj cviceni kopiruju z obdobia, ked sme boli vo VZ: "štít".
Ani len trochu tvorivosti nemaju - aj nazov voj cviceni kopiruju z obdobia, ked sme boli vo VZ: "štít".
ty ju obhajujes zubami-nechtami, tak predpokladam, ze vies predlozit konkretny prinos jej cesty v porovnani s nakladmi.
ze si tam pokecala s par rodakmi prinieslo co konkretne pre SR?
nula: https://www.sfchronicle.com/politics/
nula: https://www.sfgate.com/politics/
iba ak kdesi mozno nejaky zaplateny clanok prezidentskou kancelariou (teda z penazi danovych poplatnikov Slovenska), inak NULA
kde je tam konkretny prinos z jej "nakupnej" cesty do St Francisca, ved uved!
miestne media si poriadne ani "nevsimli", ze tam prisla nejaka osuobka statnym lietadlom na nakupy...
10 tisic?! to do toho poctu rataju aj zabite deti?
ak ich yzrael "chova" v ghete ako zvery - tak preco sa cuduje, ze sa tak spravaju..?
Pašinjan - a ktoze to "zmrazil" zmluvu s Ruskom o vzajomnej pomoci?!
a potom vyskakuje, ze "Rusko nepomohlo"...
primitivni progresivci sa navazaju do profesionalnych sportovcov - a pritom pouzivaju elektrinu, ktora je vyrabana z palivovych clankov a z plynu z ruska, jazdia dopravnymi prostriedkami na krakovane produkty z ruskej ropy, teplo v domacnostiach maju z ruskeho plynu, ba mnohi si na nom i varia. Jasni debili.
V tejto dobe sa Rusom este ani nesnivalo o Kyjevskej Rusi ani o Rusku:
Prvá podoba „slovenskej“ vlajky, ktorá mala na sebe vyobrazený dvojkríž, pochádza z mince kniežaťa Gejzu, vládcu Nitrianskeho kniežatstva z obdobia okolo roku 970. Je na nej ruka držiacu zástavu s nejasne zreteľným dvojkrížom ktorá sa zachovala aj v pečati mesta Nitra z doby kráľa Bela IV. (1235 – 1270). Tvoril ju strieborný ležiaci dvojkríž v červenom poli, pričom vlajka bola zastrihnutá. Samotný znak dvojkríža sa na územie vtedajšieho Nitrianska dostal v časoch Veľkej Moravy počas misie bratov Cyrila a Metoda z Byzantskej ríše. V Byzancii bol používaný ako úradný znak cisára. Dvojkríž ostal v povedomí aj po zániku Veľkej Moravy a išlo o znak vrchnosti a moci. Naďalej ostal využívaný maďarským rodom Arpádovcov, ktorí vládli na území kniežatstva, ako symbol zvrchovanosti, ale aj ako symbol severného územia krajiny, s ktorým bol historický spätý.
farby: modry podklad, biela ruka brnenia a cervena vlajka s dvojkrizom
kto je homologom primátorky London Breed zo San Francisca na Slovensku..?
na letisku v Oaklande ju privitali len colnici..?
V San Franciscu maju vsak uplne ine starosti nez sa medialne venovat dakej caputovej na vylete:
v skutocnosti by bolo tazko najst tu pumpu - lebo to bol fiktivny pribeh "dobreho anjela" pre volebne PRko...
rezidentka tam pracuje..? aky je konkretny prinos tej jej "prace"???
aj americania maju farby od Holandanov..?
nastuduj si nieco o dilomatickom protokole - neide o deticky s mavatkami...
vallator bol ....., je ..... a ostane .....
aj s jeho kamaratsaftom v Metropolitnom institute navesenom ako financna pijavica na magistrate mesta...
ako chce byt prezidentom osuobka, co ignoruje skutocnost, ze o navrhu novely TZ sa uz diskutuje v zakonodarnom organe, v NR SR, a jeho kecy s hocikym k tejto teme su len jalovym mlatenim prazdnej slamy?
sviatok Noveho roku sa slavi kladenim vencov k pamatnikom St. Banderu?
Odporúčame