netrep zase! situacia sa zacala medzi Rakuskom a CSSR "obracat" v prospech rakuska az od nastupu Vranitzkeho do vlady - dovtedy viedencania chodili v sobotu do Brna a Bratislavy do kadernictiev, vykupovali maso a topanky - lebo u nich bolo draho.
dlho bol schiling za cca 70 halierov, az po "revolucii" '89 zacal stupat na cca 3 koruny - lebo nasa ekonomika sa zacala katastrofalne prepadat, co bolo vsak az za "demokratov".


