zjavne je chapavy ako progresivne euro-stado
opat dobry clanok - objektivny pohlad na realitu absurdnosti hybridu zvaneho EU. Chapeau, p.Hoffman!
ak vonderlayno smskami nakupilo za peniaze clenskych statov cosi u fajzera a clenske staty ani nevedia za akych podmienok ale musia ich plnit, teda predovsetkym platit aj za to co nechceli, a nemali a nemaju ani len pristup k celemu zneniu zmluvy, ktoru "za nich - bez nich" ten ktosi nikym nevoleny uzavrel, tak ta nekompetentna struktura je hodna k zaniku a moze brechat ako ty kolko sa jej raci...
clenske staty su zodpovedne za to, ze odovzdali velku cast svojich kompetencii nekompetentnym organom/ludom v riadiacich strukturach EU.
zasadnu chybu nedavnej minulosti treba napravit a vratit statom suverenitu a EU obmedzit na uniu suverennych statov s prienikom ich spolocnych zaujmov a cielov realizovanych organmi EU a nie naopak, aby tieto organy diktovali clenskym statom.
ak EU nebude zreformovatelna v prospech obcanov suverennych clenskych statov, zanikne a bude to boliet vsetkych obcanov.
zablokovali mu vsetky ucty (to vari nie je majetok?!), nema slobodu pohybu (to vari nie je pravom obcana clenskeho statu v EU?!), atd.
nie je ziaden dokaz, ze v tej hornej dolnej on sluzi rezimu v rusku. ma tam kontakty a mozno aj priatelov - to je trestne?!
pises, ze klamali, ale nie si schopny uviest v com. teda klames ty...
zistili, ze 20 strazcov je zbytocnych - ved ti zajatci sa tesili na vymenu a svoje rodiny, nemali dovod utiect.
nie je tam uvedene, ze Rada EU ma pravo rozhodnut o zbaveni obcianskych a majetkovych prav obcana clenskeho statu EU.
nema ziadnu moznost - na ESLP moze ist az vtedy, ak boli vycerpane vsetky moznosti riesenia v SR. urobili z neho vsak "neobcana" bez prav, co nema moznost ani dat podanie na sud v SR. podciarkujem, ze nema ani fin. prostriedky...
ten studovany pravnik prave preto zacal lobovat v najvacsom state EU, aby ho EU z toho zoznamu, kde ho dali bez sudneho rozhodnutia a relevantnych dokazov, vynala.
kde je v nasom pravnom systeme uvedene, ze na majetok mu moze byt siahnute podla rozhodnutia nejakej euro-hujerskej Rady?!?
ako moze "podnikat", ak mu zablokovali vsetky aktiva? to si naozaj na hlavicku?
rozhodnutie nejakeho organu EU nie je rozhodnutim sudu! netrep stale ujoviny!
netrep! nemoze opustit Slovensko, nemoze si kupit nic kedze ma zablokovane vsetky svoje ucty.
standardny proces nevykonala EU - kde je rozhodnutie sudu, pred akym sudom sa on moze obhajovat?! su posliapane jeho zakladne ludske prava!
uviedol som ju vyssie: na majetok mu moze byt siahnute iba rozhodnutim pravoplatneho sudu, ale ty uvadzas nejaku "telekomunikacnu licenciu" - trepes ujoviny mimo misu...
on pristup k nezavislym sudom nema, nema cim a ako platit nutne naklady a najma nema sa ani proti comu odvolat - lebo mu ziadne sudne rozhodnutie nebolo dorucene, kedze ziadnym sudom odsudeny nebol...
zivobytia ho zbavili - nema pristup k svojim peniazom, nemoze si kupit ani jedlo, ani platit naklady spojene s byvanim, zdravotnymi sluzbami, nema slobodu pohybu, atd.
a to bez pravoplatneho rozhodnutia opravneneho sudu!!!
podla tvojich prispevkov teba nie je potrebne prirovnavat k nicomu - kazdemu normalnemu je zrejme co si zac
"medicinska rovina" je tvojou diagnozou - obhajujes totalitu
Hambalek je obcanom SR a tato ma psiu povinnost chranit svojho obcana
Odporúčame