kde je aspon to "predbezne opatrenie sudu"??? predloz!!
kde je aspon to "predbezne opatrenie sudu"??? predloz!!
riesi obcana SR, ktoremu eurohujerski analolizaci ako ty svojvolne vzali obcianske prava - bez obvinenia pred sudom, bez vysetrovania OCTK, bez poskytnutia dokazov sudu, bez sudneho rozhodnutia, bez moznosti branit svoje prava...
hambalek mal vari telekomunikacnu licenciu, ktoru mu vzali??? co to trepes?!?
ten ju zivil 17 rokov co mu spolu s Odorom splatila vo vyske 21,7 milionov eur za "fikciu" o socialnej integracii azylantov z Ukrajiny - po jej verejnom posobeni aj on vidi, ze je nepouzitelna, tak ju dalej zivit nechce...
ma v rukach cca 20 % ukrajinskeho uzemia - ci podla teba je to prehra Ruska??
a to je aky "trestny cin"???
nariadenia a rozhodnutia EU nesmu byt v rozpore s Ustavou SR
daj pravoplatne rozhodnutie sudu! nejake kecy jewro-uradnikov k nejakym menam nemaju vahu zakona ale toaletneho papieru
mojko, uved, ake "europske pravo" je nejaky "sankcny zoznam"!!!
kde v pristupovej zmluve je uvedene, ze SR musi respektovat daky sankcny zoznam, co si vymyslia nejaki horlivi eurouradnici???
aku "nadriadenu" europsku legislativu dotycny porusil - daj konkretne znenie toho "zakona" a pravoplatne rozhodnutie opravneneho sudu, co ho odsudil!!!
aby si nebol jewro-hlupakom - cakam tie udaje.
uved konkretne, aky zakon on porusil, z coho bol obvineny a sudeny a daj znenie rozsudku!
ved nim nemusis byt
co nebolo na karikature pravdive?
kto sa hned po ziskani moci ohanal "pexesom" a vyhradne na koho sa potom vrhli tie specialne organy s rozviazanymi rukami??
preco ich hnat - ved "tie špiny" vyhlasovali, ze ak vyhra volby Smer, tak odidu zo Slovenska...
je pravdepodobne, ze transportne lietadlo neletelo nevytazene a nieslo okrem voj zajatcov aj iny naklad.
bolo vsak zostrelene v hlbke ruskeho uzemia a nie nad miestami bojov.
ak je vraj legitimnym voj cielom, tak potom su rovnako legitimnym cielom transportne lietadla nad Ukrajinou mimo miest bojov...
transportne lietadlo nie je bojove a neletelo nad miestami bojov, ale v hlbke uzemia Ruska.
ak vraj bolo "legitimnym cielom", tak tymto sa stali legitimnym cielom vsetky transportne lietadla letiacie nad uzemim Ukrajiny mimo miest bojov.
to lietadlo bolo zostrelene v hlbke uzemia Ruska, nie v mieste bojov.
pardon, z AWACSu radarove nie satelitne (hoci tie maju zrejme tiez)
Odporúčame