Ako to hovoril Róbert? Vyzerá ako kačica, kváka ako kačica.
Ako to hovoril Róbert? Vyzerá ako kačica, kváka ako kačica.
Tak to je ozaj koniec slovenskej vedy. Hotová tragédia. Našťastie kvalitný vedecký tím a kvalitní vedci sa vo svete nestratia. A pán SSD vedec transformuje, nejaké omrvinky z SAV si nevšimne.
Hneď som pokojnejší, hlavne keď je to z úst čestného pravdovravneho človeka. Treba pridať členom vlády, ťažko pracujú.
Pravda kúpená za transformovane peniaze nestojí deravý groš.
Až na to, že tu máme dve nedotknuteľné skupiny, prvá je novodobá šľachta so správnym rodokmeňom a tučným finančným zázemím. Druhá, tí čo nemajú skoro nič a basu považujú za hotel.
Všetko je stále drahšie, platíme dane z daní aby autori konsolidácie mohli transformovať, dlh rastie. Pravidlá na rozumné hospodárenie, sú však neoliberalny výmysel.
Minister vravel, že predbiehame Nemcov.
Vo vláde sa už testuje pilotný projekt.
To sú všetko platby čestných ľudí pre čestných ľudí za poctivú prácu.
Transformovaná pravda tretej cesty na všetky štyri svetové strany. Faktom je, že služby štátu upadajú, dane a dlh rastú. Rastie aj súkromný majetok vybraných rodín. Sociálna demokracia transformuje na feudalizmus.
S tou hotovosťou to platí aj pre transformovaných členov a rodinu transformovaných členov?
Prečo v eurách? Najsilnejšia mena je zlatý rubeľ.
Alebo ten druhý prípad, všetko čo robí, kazí. Okrem toho, čo robí pre seba. To máme teraz.
Má málo skúseností, išlo predsa očividne o problém so zubami.
Zaujímavé, že tie chyby sa nedejú, ak ssd stavajú pre seba.
Som zvedavý na konečný účet rozostavaných nemocníc a záchraniek. To bude asi väčší problém ako Šimečkova. A očakávam podobnú kontrolu aj pri ostatných poberateľoch eurofondov, vrátane ssd pozitív. Voľakde sa tie peniaze z EU a z daní pracujúcich stále strácajú.
Nejaká relácia o varení s Chmelárom nebude?
Kedy bude šetriť SSD na sebe?
Našťastie všetko v štáte funguje na 100%, tak môže premiér vynakladať energiu na maličkosti. Aj poslanci a členovia vlády sú už pekne opálení, zjavne majú turistickú sezónu celý rok.
Odporúčame