Alebo vstúpiť do ssd, a vyťahovať keš z batohu.
Alebo vstúpiť do ssd, a vyťahovať keš z batohu.
Neverím, toto by SSD nedopustila. Všetko je lacnejšie, média klamú. V SSD sú najlepší manažéri.
Slovensko raj šmejdov.
Kam sa tie vybraté peniaze navyše strácajú?
Tu sa "vzmaha" akurát súkromný majetok pár osôb. Väčšina platí čoraz vyššie dane za čoraz horšie / žiadne služby štátu.
Zaujímavé,. Len zvláštne, že vily na riviére, haciendy, lovecké zámočky, luxusné byty, zlato v miniciach a tehlách, keš v alobale, na stole a vo vaku sa viažu skôr na ľudí, ktorí imitujú slušných, poctivých, veriacich, konzervatívnych národovcov. Navyše posledných 6 období tu vládli - Robo. 4 r., Iveta 2 roky, Robo 4 r., Robo 4 r. , Igor 3 r., Robo 2 r..
Tomu sa vraví sociálne orientovaná vzdelanostná ekonomika. Muklovanie za pásom, predaj zbraní, slajady a fafokany.
No, zase na druhú stranu, niektorí "konzervatívni národovcovi" úspešne tvoria vlastné zlaté rezervy v trezoroch a šuplíkoch. Holt, remeslo má zlaté dno. Mnohí, vďaka "pracovnému" nasadeniu občas aj zabudnú, čo kde dali.
S Čurilovcami sa veľmi nepoučil.
A ako sa hovorí človeku, ktorí hovorí o konzervatívnych hodnotách po boku s milenkou? O sociálnych hodnotách a priklepne si k platu nezdanené tisíce, pričom riadi štát, v ktorom si do nemocnice treba nosiť už aj personál?
Na zostatky sú experti v Kotleba Republike.
Podvodník zvyčajne nakradnuté daruje sám sebe a svojmu klanu, vyšší level kradne pomocou pokrivených zákonov.
Ale 15 rokov tu máme pracovitých čestných odborníkov, tí nastavili štátny aparát.
Hlavne to vypovedá o kontrolných mechanizmoch štátu.
To nemôžu byť iné dôkazy ako mama Šimečku.
Otázka je, kto bol naposledy s Trumpom, ktorý spisy uvoľnil.
Bol ho varovať pred mamou Šimečku. Ťažké to majú v tom SSD, všetci poctivo a tvrdo makajú a furt im to niekto kazí. Ani viac ako 15 rokov profesionálneho SSD manažmentu nepomohlo.
K dokonalosti na všetky svetové strany už chýba iba pár viet zakončených slovami Šimečkova mama. Čo sa tu rieši, šak oblečený chodili pekne.
Máš vysoko nastavenú latku na funkčný štát - nákupy časti populácie v marketoch. Zbehni si do okresnej nemocnice alebo domova dôchodcov. Tam sa ukáže "sociálny" štát v plnej nahote.
Fíha, tak teraz už budú tie lacné potraviny a stabilný sociálny štandard. Dôchodci, voliči SSD, v tomto štáte je lehota na schválenie opatrovného 90 dní, dôchodca, komu to nemá kto vybaviť sa nedostane ani k žiadosti. Veľká časť odkázaných v 5. a 6. stupni = bezvládny človek, nedožije schválenia žiadosti. V podstate systém poraď si sám / skrytý rozsudok smrti. A to je len jedna zo špecialít "dvojpohlavneho štátu".
Odporúčame