To by museli byť za nimi aj nejaké výsledky, zatiaľ eufória z "víťazstva" prekrýva neriešenie problémov štátu. V zdravotníctve reálne hrozí v priebehu pár rokov kolaps, dôchodcovia večne robiť nebudú. V školstve to vydrží dlhšie, ale už teraz sa ukazuje nedostatok učiteľov technických a prírodovedných predmetov. Rast životných nákladov nová vláda veru nezastavila, peniaze pýtajú aj samosprávy, mnoho ciest je v havarijnom stave. Pochybujem, že voličom budú opäť stačiť témy Soroš, medvede a migranti. A ani z udalosti v Handlovej nebude koalícia ťažiť večne.


