A je už pán Pelgríni v bezpečí? A čo pes?
A je už pán Pelgríni v bezpečí? A čo pes?
Nevyrušujte tu sme pri budovaní "pokoja a mieru".
Pomoc utekajme, panikaaa. Strašne je tu nebezpečne. Človek sa bojí ísť aj s deckom do hračkárstva.
70% investícií v regiónoch je z peňazí "Bruselu". Ale voliči "víťazov" sa tu budú zavzdušňovať. Čo si myslíte, odkiaľ majú peniaze sponzori ssd strán?
Nečudujem sa, rovnako máte obaja dojem, že "pronárodní" ssd pracujú pre bežného človeka. Človek je omylný.
Matúš už je dospelý, dospelé deti už asi sociálka nerieši.
Kde bolo tam bolo.
Slovami klasika, chlapci vám to už poriadne...
Čiže vyjdú z domu, kde je náhodou na návšteve "pronárodný" papaláš a zastrelia podľa predpisov niekoho na ulici. To znie ssdlogicky.
Sociálka určite ani zďaleka nerieši také "prípady" ako tento.
Tento akože štát s akože inštitúciami, ktoré konajú na objednávku papalášov. Tak problém je správanie dieťaťa, alebo správanie dieťaťa pri dome, kde sa "zdržuje" Pelegrini. Že vám nie je hanba ssd pokrytci. V tomto štáte sociálka ignoruje 99% problémov. Deti žijú roky v rodinách alkoholikov, pubertiaci verejne konzumujú tvrdý alkohol, osadníci sú samostatná kapitola. Ignoruje sa väčšina trestných činov maloletých a tuto ministri riešia takúto somarinu? A kde sa ešte aké ssd veličenstvo "zdržuje" ? Aby náhodou neutrpelo ujmu. Skúsil by som po vzore prezidenta Harabina európske súdy, čo na toto "citlive" riešenie povedia.
Veľmi by som sa nespoliehal, že mladí niečo spasia. Ľudácka mentalita je zakorenená hlboko. Rodinkárstvo, chamtivosť, protekcia, zlodejiny, podvody deti vnímajú už v rodine. Neskôr to pokladajú za normálne. Taká pozlátková "slušnosť", ktorá kĺže po povrchu prospechárskeho tvrdého jadra. "Elity", ktoré tárajú o národných a konzervatívnych hodnotách, žijú nemravný použivačný život. Úpadok morálky ide ruka v ruke s úpadkom vzdelania.
Chmelár by si mohol prečítať, čo sám nedávno písal o ssd a Ficovi.
Noviny píšu, podľa toho, kto ich platí. Ja píšem o tom, že je polepy sú zástupná téma, problémy štátu sú inde. A tie sa akosi veľmi reálne neriešia. Polepy sú obyčajná propaganda.
Vtipné, veľké strany majú za sebou veľký kapitál, ich politici si robia a prezentujú čo chcú. A na vine je nejaký moderátor, či novinár. Ako to povedal pán Haščák: "Volič je...". A oproti politikom je novinár a moderátor to isté... Tu hrajú divadlo politici, ktorých na objednávku sponzorov, dostali kľúčové médiá do funkcií. Akí sú strašne obmedzovaní. No jasné, vidíme všade tú demokratickú rovnosť, vhodne zakrivenú cez papalášizmus a peniaze. Volanie po slušnosti - reči, žiť máte slušne a skromne páni politici, poslanec má plniť poslanie pre voliča, nie pre svoje vrecko a ego.
Zástupná téma - autá policajtov. Mňa zaujíma napríklad odkiaľ štát vezme lekárov a zdravotné sestry o pár rokov. Už teraz ich je málo a veľká časť v dôchodkovom veku?
Fíha, čo to? Aká nečakaná ohľaduplnosť voči štátnym financiám v polícii.
Mne to pripadá celé nahrané. Mediálny priestor za nič. Trápny príbeh. A to ospravedlnenie. Akosi sa množia tieto "hry" na odputanie od reality.
Za nízku životnú úroveň môže Šimečka, PS a prezidentka a strana SMER, ktorá je už tretiu päťročnicu pri moci nie. To znie logicky. A ľudia, ktorí v skupine napádali Matoviča, pretože im rušil míting sú nositelia slušnosti a politickej kultúry. Pretože samozrejme, slušní ľudia reagujú fyzickým útokom v skupine bežne. Normálka. To mi teda hlava neberie. A voliči veľkých miest su pomýlení, pretože? Nepoznajú čaro nižšej životnej úrovne regiónov, ktoré roky riadil tandem hzds smer? Pričom sú to často ľudia, ktorí do veľkých miest prišli za prácou a vzdelaním z regiónov ssd.
Odporúčame