Väčšina škôl má riaditeľa / vedenie s požehnaním politickej vrchnosti danej oblasti. Výberové konania sú zväčša fraška.
Väčšina škôl má riaditeľa / vedenie s požehnaním politickej vrchnosti danej oblasti. Výberové konania sú zväčša fraška.
Aha, morálka tretej ssd cesty, papalášska imunita, právne kľučky miesto morálky. Na to som zabudol :). A ktože poškodil cudziu vec?
A toho čo vykrikoval s kamošmi americká ku.. tiež brala polícia? No šak oné, zapichnúť mu vidličku medzi oči alebo jeden bude držať ruky a druhý fackovať. Zoberme palice a lopaty... A na záver trochu staršia história- takú jednu ti príje... Kde sa voda sypala a policajní šéfovia chodili náhodou okolo.
Schvaľovať takéto čerpanie financií môže len podvodník.
Na Slovensku sú právo a spravodlivosť často na opačných stranách. Napríklad je možné nechať sa podvodom zvoliť do funkcie, v ktorej ťa za tento podvod nemôžu trestať. Spravodlivé to nie je, lebo vyhral podvodník, ale je to v súlade so slovenským právom.
Už v bode 1. Toxické nanočastice je kopa neprávd a výmyslov - grafen?, LNP v jadre? 100% úmrtnosť pri terapii fibrózy? To akože fakt? Ďalej som nečítal, existuje kopa lepších fantasy spisovateľov.
A téma je, ako vytunelovať druhý pilier metódou tretej ssd cesty, lebo bude načim pred voľbami podmáznuť dnešných dôchodcov na úkor ich vnúčat a pravnúčat.
Vládne tu Šimečkova mama, tá to prevzala od Odora a Soroša.
Alebo je to mierené na voliča Republiky, ktorá má potenciál vykostiť SMER.
Cena jogurtu je podľa platov ministrov a tí v Holandsku a na Slovensku majú približne rovnaký mesačný príjem.
Sociálna politika je o solidarite.
Aj pohyb psov má obmedzenia, ktoré nikto nerešpektuje. Mestá sú obsr.. a obš... té. Psy bez ohľadu na plemeno pobehujú voľne, bez košíka. Tam je ešte potenciál, ako naplniť obecné kasy. Stačí sa nad ránom a podvečer poprechádzať po sídlisku. Na cyklochodníkoch to isté.
Tá vláda, ktorá šetrenie na ľuďoch začala znásobením svojho príjmu?
"Pronárodný" "pracovný" papalášizmus. Politické špičky nedostatok empatie vyvažujú nadbytkom nenažranosti.
Ti istí, čo platia za sekeru ssd.
Na jeseň treba regulovať púšťanie šarkanov. A pre svojho voliča môže pán poslanec vymyslieť reguláciu pohybu v a okolo krčmy, prípadne pre ženské spektrum pohyb v športovej hale počas MDŽ.
Čiže, chodiť alebo behať nad 6 km/h treba po ceste. Vľavo alebo vpravo? Aby som niečo nezanedbal. Ta zvuková je super nápad a nech ju používajú aj rýchli chodci a bežci. A možno aj smerovky a denné svetlá na čapicu. Pán Vážny môže svoj návrh ešte vyšperkovať nech má volič smeru splnené predvolebné sľuby.
Šak toto, učiteľky nevedia ako zabaviť deti, ktorým rodičia kúpia prvý mobil do kočíka. Decko s mobilom v kočíku, tlačí matka s mobilom v ruke. Niekedy ešte cupita druhé s mobilom vedľa kočíka a často nechýba pes typu zmetak.
Asi takú chvíľu, ako trvalo prejaviť sa predošlým "reformám". Podstatou reforiem školstva je usmerniť eurá na správne účty. Robí sa to cez zbytočné "školenia", nákup predražených pomôcok a techniky. Trochu si zobnú aj niektorí učitelia v úlohe mentorov a školiteľov. Trochu sa zníži nezamestnanosť cez pomocné profesie a inkluzivne tímy. Školský systém je čím ďalej zložitejší, menej prehľadný a menej efektívny. Navyše nie je záujem učiť matematiku, informatiku ani prírodné vedy. Ešte tak hodiť mičudu na telesnej, jediná oblasť školstva, kde sa hrnú muži.
Odporúčame