Čiže, chodiť alebo behať nad 6 km/h treba po ceste. Vľavo alebo vpravo? Aby som niečo nezanedbal. Ta zvuková je super nápad a nech ju používajú aj rýchli chodci a bežci. A možno aj smerovky a denné svetlá na čapicu. Pán Vážny môže svoj návrh ešte vyšperkovať nech má volič smeru splnené predvolebné sľuby.


