A bezdomovec Fico sa kúpe oblečený v rybníku. Buď aby si zároveň opral alebo sa bojí, že mu spolustraníci ukradnú aj trenky. To je pravý kovaný sociálny demokrat. Vamos camaradas triple hijueputas.
A bezdomovec Fico sa kúpe oblečený v rybníku. Buď aby si zároveň opral alebo sa bojí, že mu spolustraníci ukradnú aj trenky. To je pravý kovaný sociálny demokrat. Vamos camaradas triple hijueputas.
pandémia, daňový bonus, prídavky, tehotenský príspevok, rodičovský príspevok, dôchodok, rodičovský dôchodok, 13. dôchodok, opatrovateľský, odškodnenie matiek, platy štátnych zamestnancov, ceny elektriny a plynu...
Keď budem žiť v Nemecku, potom ma to bude trápiť.
Lekár dá informácie o pacientovi hicikomu na zavolanie? Odkedy?
A veď nevadí, že kradnú, hlavne že sú naši, slovenskí národní.
Fyzicky útočiť na človeka nie je v súlade so zákonom, pokiaľ sa nejedná o bojový šport. Plagiátorstvo je v politike a medzi majetnými norma už od socializmu. Šikovnejší si dali práce napísať kvalitne, takže sa ani nedá zistiť, že podvadzali. Väčšinou ide o "vzdelanie" v oblasti práva, politológie a ekonómie. Ľudí, ktorí si po vstupe do politiky v pokročilom veku zázračne vylepšili vzdelanie popri "náročnej" práci poslancov je mraky.
Treba navoliť zlodejov, ktorí totálne položia zdravotníctvo a školstvo. Potom budú ženy rodiť popri robote na sociálno demokratických národných socialistov, hoci na poli, v lese, za pásom vo fabrike.
Skôr Slováci sú v Európe z mála exotov schopných oslavovať svojho okupanta a opakovane voliť ľudí, ktorí ich okrádajú.
Duševne zdravý dospelý človek by mal poznať základy slušného správania. Čo čakať od ich voličov, keď študovaní odborníci, právnici SMERu, si zákon vysvetľujú po svojom.
"Národne cítiac" politici s vojenskými hodnosťami už mali stáť na hranici.
Profesionálny futbal nie je životná potreba.
Tak die odborník na imunitu a vakcíny.
Najviac informácií z vyšetrovaní má smer fico.
Všetko má OD SESTRY. A dá každému dieťaťu pod 5 rokov 30 000 EUR. Tiež OD SESTRY. A všetko od dôchodcov, cez informatizáciu po diaľnice HLAS zveľadí adokončí. Prečo to neurobili pri 12 rokoch v SMERe a za hospodárskeho rastu netuší nikto.
Že teba niekto, kto na rozdiel od teba zostal žiť na Slovensku riadne nasr... dil?! A to je diel nultý.
Ani Kaliňák nič nevidel. Selektívna slepota je tuším nákazlivá na strane neokonzervatívnehospektra.
Ešteže, Slováci bojovali počas 2. svetovej na strane spojencov. A kdeže Slováci nespáchali počas vojny žiadne zločiny, môžeme moralizovať Ukrajincov, ktorých bili sovieti a potom nacisti ako žito.
Odporúčame