Video, ako Prigožin z Afriky?
Video, ako Prigožin z Afriky?
No šak Fico, sľubom nezarmútiš. Ten sa musí zo svojho voliča riadne rehotať.
Nahrávky má vždy Fico. Odkiaľ, to je záhada a prečo nikomu nevadí, že politik má tieto informácie je záhada ďalšia.
A ktoré strany pracujú pre Slovensko? Kde sú tí čestní, skromní národní politici? Ja vidím len chamtivcov, ktorí svoje zlodejiny kryjú za falošné národovectvo. A takí by zaslúžili dvojnásobný trest. Majetky poslaneckých rodín rastú a Slovensko chradne. Napriek tomu značná časť národa volí hejslovákov. V zmysle daj sem bičík, nedám bičík.
Ešte, že správanie SMERákov je dôstojné.
Jasné tlačiť sa do cudzieho auta, držať za ruky a stipat človeka je normálne. SMERácka morálka, môžem ho poriešiť? Banda buranov má riadiť štát?
A veď nech idú voliť smer, sns a republiku. Bašty úprimnosti.
Tiež si myslím, že vyhadzovať peniaze na hokejové štadióny je nezmysel, pokiaľ v nemocnici chýbajú základné veci. Alebo pokiaľ mesto v noci poriadne nesvetlí ulice, ale na štadióne má od augusta ľad.
Vidím, že tebe podstata viery v Boha neunikla.
od Topoľčian?
Antivaxer z Lidlu? 50 ročný.
Ej, zase sa tu zíde celá odborná antivax verejnosť.
Keď to nechápe špecialista na vakcíny tvojho formátu, tak je zle.
Vidíš, miesto mudrovania si mal nakúpiť.
v právnom štáte neexistuje začni od.
Smer je nejaká pobočka polície? Fico stále ťahá z päty nejaké nahrávky. "Je absolútne neprípustné, aby sa prostriedky trestného práva a trestného konania zneužívali na vybavovanie si účtov."
Slovensko lekárov nepotrebuje, väčšina sa lieči podľa internetu. Máme vlastný názor.
Kam sa podelo ĽSNS? To tu už nikto nič negarantuje?
smer má zase::
-Soroša do každej rodiny
- zlaté tehly našim
. haciendy našim
. 363 našim
- ostatným sľuby a dane
Odporúčame