Uz aj moja zena to vie:-))))
A ktori z nich je anglosas? :-))9
V tej vasej krcme musite mat vela potencialnych politikov :-))))
a trvalo to 40 rokov aby to ludia pochopili :-))
Vitaj dochodca,tiez to tak vidim aj ked na Slovensku nezijem ale nastevujem.....
http://gloria.tv/media/YXzAeEg86os
Takychto treba skratit o hlavu....
************************************************** ************************************************** ******************************
Arsch,co uz neumyvas ale lizes? :-))ako za starych casov komancom.:-)))))
U rukej uderky to este chvylu potrva :-)))
Ty zachranca zapadu:-)))))))))))))))))))))))))))))))
Trollovia aj na Slovensku
Po niekoľkých týždňoch prevádzky už tvorcovia EU Mythbusters evidujú desiatky nezmyslov od tzv. proruských trollov. Nechýba ani slovenský „zárez”. Do pozornosti EU Mythbusters sa dostala správa istého portálu, podľa ktorej Spojené štáty evakuujú teroristov z Islamského štátu, aby ich zachránili pred ruskými útokmi.
Väčšina príspevkov sa však orientuje predovšetkým na ruské a ukrajinské médiá, či už je to aj u nás známy server Sputnik alebo Russia 24.
„Obávam, že zoznam ruských lží a nenávistných poznámok je oveľa dlhší, než tento zoznam zachytáva. Je to strašidelné. V porovnaní s ruskou propagandistickou mašinériou vyzerá stará sovietska propaganda ako rozprávky pre deti,”
Šéfredaktorka Neovlivni.cz Sabina Slonková dodáva, že novodobá moskovská propaganda má viacero rovín. Nie je to vždy len o tom, presvedčiť, že ruský pohľad na svet je jediným správnym.
„Usiluje sa zaplniť verejný priestor veľkým množstvom informácií k jednej konkrétnej udalosti. Vytvoriť tak totálny chaos, aby nepoučený čitateľ, ktorý nemá čas si overovať informáciu na 50-tich serveroch, v novinách, televízii, získal dojem: Boh vie, ako to celé vlastne bolo,” vysvetľuje Slonková.
Európa vyzvala ruských trollov na súboj. Aktívni sú aj na Slovensku...
Databázu ruských stôp, resp. proruského obsahu pred niekoľkými mesiacmi spustil, s prispením Open Society Fund, aj český spravodajský server Neovlivni.cz.
Novinár Libor Dvořák z Českého rozhlasu hovorí, že v tejto krajine je momentálne aktívnych približne 40 webových stránok „kŕmených” z Ruska.
Odporúčame