Tomáš, čo máš v tej tvojej kotrbe? Asi len piliny pomiešané s otrubami. To si fakt myslíš, že by riskovali basu toľkí prokurátori,policajti a svedkovia by riskovali basu, ked sa popriznavali a keby sa zistilo,že klamali, tak by z basy tak skoro nevyliezli. Ved keby si chceli dať takú námahu tak mohli rovno obviniť Fica a nie také nedôležité persony..


