Pan redaktor najprv si to treba zrátať a potom písať.Keby sa zdvihli rodinné prídavky o 100 EUR tak by ob´čan prispel mesačne cca. 20 Eurami. A ľudia by dostali cca 150 EUR mesačne na deti Myslím,´že bezdetných by tých 20 eur nezrujnovalo. Možno sa bude dať aj niečo ušetriť, ved ked Fico chcel dať 550 milionov dôchodcom, tak pre deti 1,3 miliardy by sa našlo. Ved sme z EU dostali 35 mld.


