Neviem či vieš čo je to zlatý stafylokok a ´koľko ľudí naň umiera, ked ti zavedú intubaciu. a za zlaty stafylokok môžu plesnivé nemocnice.do ktorých sa nič neinvestovalo. Študenti posielali fotky plesnivých nemocníc Pellegrínimu.
Neviem či vieš čo je to zlatý stafylokok a ´koľko ľudí naň umiera, ked ti zavedú intubaciu. a za zlaty stafylokok môžu plesnivé nemocnice.do ktorých sa nič neinvestovalo. Študenti posielali fotky plesnivých nemocníc Pellegrínimu.
za tých 11 000 môžu Pellegríniho plesnivé nemocnice a Ficove 12 ročné rabovanie.
Prečo by som mal sedieť doma? Teraz idem do Chorvátska pretestujem sa o týždeň sa vrátim. Ja nemám problém. TY tu nariekaš,źe nemôžeš do krčmy.
A čo tak počet nakazených . Momentalne ich máme 10 krát viac, ako vlani.
Ved ked je zima, tak nech neotváraju.Nikto ich nenúti.
Treba čo najrýchlejšie schváliť covid pas, aby sme mohli voľne cestovať.
Ale aj tak vy hrá Ha ra bin-
To majú ešte menej hlasov, ako vo voľbách 2020 ako vtedy vládnuca koalícia Smer . SNS.,Most. Zbytočne vyhodené peniaze. Radšej ich treba dať na zdravotníctvo.
Aké zlé opatrenia. Ved máme vdaka Ag testom najmenej nakazených. A opatrenia majú za cieľ znižovať počty nakazených. Stále patríme k najlepším na svete. Treba si pozrieť čísla, len sa treba trošku aj vyznať A za 12 ročnú rabovačku Smeru a Plesnivé Pellegríniho nemocnice, ktoré sú premnožené zlatým stafylokokom naozaj nemôže súčastná vláda.Ved nepostavili a nerekonštruovali jednu nemocnicu.
A ćo jej to pomôže, alebo uškodí. Voliči zlodejov Smerohlasu jú aj tak voliť nebudú. A reputáciu má aj tak v čudu.
V Pelleho plesnivých nemocniciach. U nas momentálne zomiera 15 krát viac ľudí, ako napr v Slovinsku, alebo niede inde.
285 000 podpisov pre Pelleho.to má menej, ako ked boll Ficov otrok.
Testy zachránili desať tisíc životov. Nebyť Pellegríniho plesnivých nemocníc mohllo byť o 7 tisíc menej mrtvych-
Odporúčame