Mal to spravit ako v Česku, pod pokutov 50 000 korún. Ved nikoho nenútil, kto nechcel ist von , nemusel..A kto bol mal výhody. Ved aj oćkovcí pas je o tom istom, Dáś sa zoćkovat más moźnost cestovat. Ćo si myslíś, źe ćinsky vírus sa Pellegríniho spytoval,=ci môźe príst.


