Pán Repa ćo také Matović napáchal ,źe by mal odstúpit. Treba uviest kokrétne veci, nie nejaké vseobecné krćmové źvásty. Lebo ja nić také nevidím, Za to,źe musíme nosit rúśka,źe máme zavreté krćmy, dodrźiavat odstup, Ved too robia vśade v Europe. Alebo,źe sa testujeme. Ved testujú Rakuśania,zaćali Česi a Nemci kupujú 1 mld. testov a idú tieź testovat. A źe vynadal Sulíkovi do idiotov, mal pravdu. A źe nadal ludom, ktorí nedodrźujú nariadenia. Čo ich mal pochválit. Pred týźdňom americký prezident nazval ludí,ˇktorí nenosia rúśka neandrtálcami a nic. Žiadne odvolanie sa nechystá. Matovićov najväčśí problém je,źe sa s ním nedá kradnút a preto je nepohodlný. Ved preto s ním ani nechceli íst do predvolebnej koalícii.


