Ked Fico pouźíval gestapácke metody. tak musia aj druhí.
Ked Fico pouźíval gestapácke metody. tak musia aj druhí.
Koćner by si mal uvedomit,źe ho R.F. zradil a kvôli nemu sedí v base, lebo si nesplnil, to ćo mu kázal. On mu povalil Radićovej vládu a on sa mu za to odvdaćil 19.rokmi na tvrdo. Mal by zaćat spievat.
Fico súdi podla seba, teba Ked chce tie gestapácke metódy, tak mu ich treba dopriat.
A zasa opozícii klepli zuby na prázdno.
A to je len rok ,ćo tu nevládnu ganstri zo Smeru. Polovica sa priznala a zasievala. Po roku budú spievat vśetci.
Najprv treba obvinit a potom odsúdit.Len ono je lahké obvinit aj odsúdit, ked sa navzájom udávajú a priznávajú.
To ked zatvárajú ganstrov je diktatúra.? Trvat na dodrźiavaní zákona nie je diktatúra. Fico nemal si zaloźit mafiansku stranu.
Vo Washingtone vtrhli násilím do kongresu. V Rusku len kludne protestujú.
A z autobusov pôjdu na pár rokov do trestaneckých táborov na Sibír.
Aj na teba platí . Podla seba súdim teba.
Neviem ćo máte proti Navalnemu. Ved Navalnij je pravý Rus,oproti Putinovi, ten je taký krpatý mongoloid s malýmy oćkami.
Vo Francuzsku, USA rabovali a podpalovali obchody. V Rusku pokojne protestujú.
Pre teba platí podla seba, súdim teba.
Tak, tak ´vśade v Europe je faśizmus len v Rusku a Bielorusku je demokracia. Pre hlupákov to staćí.
Rusi teraz máte jedinećní śancu vykúrit z vlády zbojníkov. To odkedy FSB stráźi súkromné stavby. Putin si z vás spravil otrokov.
Zasa si ukázal,źe nić nechápeś a trepeś. Testovaním chytáś nakazených a izolujeś ich.Test chráni nenakazených od zdravých. Maćka je ten test.
Nećudejem sa, źe tu píśeś také somariny, ked ćitas takých śarlatánov. Treba si prećitat profesorov z Oxfordu trebars sir Bell, alebo profesora z HArwardu Manyho, alebo aj Ćinských vedcov.Jedine masívnym testovaním môźeme zvládnut vírus.
1,5 miliona ludí chodí do roboty a mimo domova. Zbytok bol pre dobrý pocit,źe niećo spravili pre spoloćnost.
Testovanie vychytá tých, ktorí nakazia dalśích. . To más tak ked máś v stodole mýśi a necháś ich tak, alebo tam zavrieś maćku. Kedy sa ich zbavíś.. Rúśka nenosí polovica ludí a doma nikto. Muź sa nakazí v robote, príde domov tam nakazí źenu a źena zase kolegyňu v robote a tak sa to prenáśa. dookola Jedine plośné testovanie nám pomôźe.
Odporúčame