A aké ma vzdelanie, aby vedela správne rozhodnút. Ved 90% je tam obyćajných tupcov, ktorí so svojimi príbuznimi len tunelujú obecné peniaze.
A aké ma vzdelanie, aby vedela správne rozhodnút. Ved 90% je tam obyćajných tupcov, ktorí so svojimi príbuznimi len tunelujú obecné peniaze.
Chudáćik chod si pýtat od Fica źobraćenku
Zas tomu nerozumieś. A keby nebolo testovanie, tak by si chodil bez papiera, Ten papier ta mal motivovat, aby si sa śiel otestovat a odchytit pozitívnych.
To sú bludy. Najvhodnejśie sú na plośné testovanie, ked potrebujeś oddelit zdravych od nakazených spolu s lockdownom,.Len ich treba po 4, 5 dňoch zopakovat.
Prećo Fico s referendom poslal Pellegríniho do psej matere. Lebo Fico si myslí,źe je uź za vodou. Opićku bol vyplatit., Lućanský je mimo, Beder sa len tak nepoloźí, Kićura sa drźí a eśte musí nejak Kováćika udrźat ,źe zaňho bojuje. A pelleho im predhodí, ako psovi kost a naňho sa postupne zabudne. Opićka si zapítala 8 melonov, tie Pelle nedá do kopy a opićka bude na slobode. Preto Pelle sa ponáhla s petíciou, len vie že sám to nezvládne.
Prećo? Referendum o skrátení volebného obdobia je PROTIˇUSTAVNĚ.
Pelle a Fico sa musia spoliehat na spolumafianov,źe nezaćnú spolupracovat a tí ked zistia,źe źiadne referendum nebude tak ich potopia.
A ćo má s coronou Matović. Chod sa staźovat Cíňanom, tí to vymyslleli. Matovićovi sa ekonomiku podarilo ako tak ochránit. Zvyśili nám dokonca rating.
Pofiderni matematickí experti tvrdili ked sa na Slovensku rozhodovalo o plośnom testovaní, že 75% Slovenská je zelené a testovanie je zbytoćné. že treba testovat len krajské mestá. Ja som im tvrdil,źe max. tri okresy. Tvrdośín, Namestovo a Krtíś. A teraz podla ich zozbieraných údajov sú to len dva Krtíś a Tvrdośín. Predtým tvrdili ,źe testovat v Komárne je vraźdenie dôchodcov, lebo tam nákaza neexistuje a teraz Komárno patrí medzi najhorśie. Matematickí śarlatáni prestaňte polarizovat spoloćnost. Lebo tie vaśe halucinácie zabíjajú ludí. Mal by sa na vás pozriet GP.
Chlapće más to pomylené, tie ktoré mali skonćit v Dunaji, nie sú Ag teesty, ale nejaké nezmysly, ćo ti mali merat z krvi protilátky, ktoré si vybudujeś po 10 dňoch-
Ved si to zŕátaj.Okres Nitra má 160 000 obyvatelov. Po prvom kole testovania bola pozitivita 2 5% po tretom 0. 8 To jes pokles o 1,7%- to je za týźdeň o 2720 ludí menej nakazených a smrtnost je 1,3% tak týźdene je to 35 ludí a vynasob si to 6 týźdnami tak je to 210 ludí. A to je len jeden okres-
Ved si to zŕátaj.Okres Nitra má 160 000 obyvatelov. Po prvom kole testovania bola pozitivita 2 5% po tretom 0. 8 To jes pokles o 1,7%- to je za týźdeň o 2720 ludí menej nakazených a smrtnost je 1,3% tak týźdene je to 35 ludí a vynasob si to 6 týźdnami tak je to 210 ludí. A to je len jeden okres-
No ved daj ćo ti tam nesedí. To sú fakty, ktoré odprezentovali tí dvaja idioti.
vidíś, ake je úspeśné plośné testovanie. kolko źivotov zachránili v NITRE-?
Len to by eśte muselo 90 poslancov zahlasovat za. a To nebudú hlasovat Kotlebovci a ani Smeráci, lebo vedia,źe v dalśich volbách sa nedostanú do parlamentu a vládna koalícii bude tieź proti. Ved prećo je Fico proti zbieraniu podpisov od psej matere.
Dôchodcovia a rizikoví obćania, a vlastne my vśetci máme śtastie,źe pri moci nie je tandem Pellegríni, Fico . Lebo títo dvaja sú zástanci prirodzeného premorenia obyvatelstva. Ved odmietajú vakcínu, sú proti noseniu rúśo, absolútne odmietajú testovanie, jedine len ak hraćkárskymi testami z Číny, ktoré nakúpil Pellegríni. Socialne rozostupy sú pre nich nezmysel a o hygiene rúk ani reć nestojí.. Pre Slovákov treba otvorit krćmy to je to najdôleźitejśie. , Ved treba splnit plán, ktorí vyrátali pellegríniho matematici. V prvej vlne malo byt 50 000 tisic mrtvych a teraz niekolko sto tisíc. Tak teraz nás Pellegríni prostredníctvom svojich matematikov presviedća,źe kaźdé opatrenie ćo spraví vláda je na prd..
Fico tvoja snaha je márna, skoniś tam kde patriś a tam to môźeś povedat Kováćikovi. Lenźe pre tvoju smolu uź ti ani Kováćik neverí.
Odporúčame