Nech si klamári bez pátosu pozrú a porovnajú testovanie v Kośiciach a Nitre. A nech sú už radśej ticho. Oćkovanie má problem Slovensko najbliśí mesiac dostane o 40% vakcín menej. Ved aj reśtaurácie, hoteli, lyźiarské strediská chcú otvorit aj deti treba pustit do śkoly. Lockdown spomalí, ale po dvoch týźdňoch je naspät. Vid. Rakusko, česko, alebo aj Izrael.


