Pozri si grafy a potom niećo hovor. Na poćty mrtvych mal vplyv zrazy idiotov 17. novembra v Bratislave, Bystrice, Žiline, Kośiciach, Trnave. Len na pochopenie grafov treba mat rozum.
Pozri si grafy a potom niećo hovor. Na poćty mrtvych mal vplyv zrazy idiotov 17. novembra v Bratislave, Bystrice, Žiline, Kośiciach, Trnave. Len na pochopenie grafov treba mat rozum.
Zase táraś nezmysly, Pán premier chcel, aby sme sa testovali a mohli sme chodit do śkôl, reśtaurácii, na lyźovaćku. Len to sa nepáćilo Ficovi a Pellegrínimu tak pośtvali ludí proti testovaniu, noseniu rúśok a dokonca aj proti oćkovaniu.
Väćśina svetových vedcov v odbore epidemiologie a virologie sa zhodla, źe najućinnejśí spôsob boja proti covidu je masívne testovanie.
Ty chumaj, ty by si mal ćuśat, lebo len hanbu robíś. A kto bude chodit do roboty, z ćoho budeme źit. Takýto mudrlanti, by vśetko zavreli. Dvere okná treba zabit doskami, aby sme nevychádzali a o plo roka by niekto priśiel a pozbieral mrtvoly. Pán tzv. analytik uź nie je stredovek.
Covid vymysleli v Čine, tak ćo s tým majú USA.
Musíme si dat pozor na oćkovanie. Vysledky óckovania budeme vidiet v máji, júni.Popri óćkovaní je dôleźité masové testovanie. Pozrime si taký Izrael tam bolo vćera najviac nakazených od vypuknutia pandémii a v Britanii zasa najviac mrtvych od vypuknutia. A tieto śtáty najrýchlejśie oćkujú.
Tí dvaja idioti Pelle a Fico. Kaźdý pôjde svojou cestou. Tí sa nikdy nedohodnú. Potom príde Drucker a Hlas preberie.
ˇˇCo som pśal pred tým. PCR testy sú na nić. Vela ludí oznaćí za pozitívnych, no oni uź vírus majú v sebe mrtvy. A sú zbytoćne v karanténe a zbytoćne zataźujú trasovatelov.
Generál mafie. Kto ho povíśil na generála. Nebola to mafia.
Asi tomu ale velmi,,ale velmi nerozumieś. Tú nejde o nejaký papier,ćo ta pustí na slobodu,. Papier je len prostriedok, aby sa priślo ćo najviac ludí otestovat a tým pádom podchytit ćo najviac nakazených, aby neśírili nákazu. Treba si pozrier plośné testovanie v Nitre. Len ty to nepochopíś.
Čo mňa zaujíma tvoj syn. Treba sa pozriet na celok. a výsledky. Vyśe polovice testovaných PCR testami je uź vyliećená a sedia v karanténe a nić sa nedeje Majú mrtve víry a testy im ukazujú,źe sú pozitívni.
Ved si pozri. Po plośnom testovaní zomieralo denne okolo 20 ludí. Zlom nastal ked idioti pod vedením Fica, Kotlebu, Pelleho, Harabína, Blahu iśli protestoat 17. novembra. Ten nárast tam vidiet zaćiatkom decembra. Eśte pred Vianocami, ked s ludia iśli navšívit a nakazit svojích starých rodićov.
Za stav nemocníc môźe , ako minister zdravotníctva a premier pán minister plesnivé nemocnice Pelegríni. Novej vláde nechal plesnivé nemocnice s 550 milionovým dlhom..
A to si kde na takú hlupost priśiel. V Bratislave bola priemerná denná nakazenost pred testovaním 139 prípadov denne. Po plośnom testovaní klesla na 63. A pritom Bratislava mala najniśie ćisla a ako to pomohlo.
Plośné testovanie s lockdownom je najúćinejśi boj s coronavírusom. Tvrdia to najlepší odborníci na svete. Profesor z Harwardu Mani a Sir Bell z Oxfordu. Treba si pozriet výsledky testovania z Nitry, alebo z prvého kola.O velký záujem o testovanie na Slovensku svedćí aj vćerajśí záujem o obiednanie. Kde sa chcelo objednat vyśe 500 000 obćanov Slovenska.
Odporúčame