To povedali Rusi. ? Len tým netreba verit nić. Ved keby AstraZeneca zaćala dávat niećo iné do svojej vakcíny, tak by musela robit vśetko od znova. To len nejaký putinovec povedal niećo a sprostí mu uverili.Tebe sa nećudujem, ty uverś hocijakú idiotinu, len nech je z Ruska.


