Treba si vśimnut ćo ponúkaju tieto strany. Sulík otvorenie krćiem. Fico dole rúśko, beztrestnost mafie. a hore ruka. Pelegríni óckovaniu nie, testonie nie ale beztrestnost mafie hej. To by sme chceli,aby tu bolo.
Treba si vśimnut ćo ponúkaju tieto strany. Sulík otvorenie krćiem. Fico dole rúśko, beztrestnost mafie. a hore ruka. Pelegríni óckovaniu nie, testonie nie ale beztrestnost mafie hej. To by sme chceli,aby tu bolo.
Otvorením krćiem, bude Sulik ćara zbavený.
Preto, chce Putin celoźivotnú imunitu pre seba a jeho rodinu.
Oni sa riadia heslom. Čo môžeś urobit dnes, neodkladaj na zajtra.
Niektorí novinári platení Ficom, Pellegrínim si myslia źe parlament by mal fungovat online. Kaźdý mesiac by sa menilo zloźenie parlamentu, podla nimi zakúpených preferencii.
Odborník zo somárskej lavice sa ozval.
Aha Rusi uź vtedy podvádzali. tVedy boli zakázané odmeny, lebo iślo o sútaź amaterov a oni ich platili, ako profesianálov.Amatéri sútaźili s profesionálmi.
My obyvatelia Slovenska to máme taźké. Eśte pred dvoma týźdňami novinári, politici źiadali otvorte krćmy, śkoly, zruśte vynimoćný stav,odvolajte Matovića, zruśte testovanie, nenoste rúśka, vyhláste nové volby a teraz chcú vśetko zakázat. a pozatvárat nás na mesiac doma. Ved ćo hrozí pri lyźovaćke. Diśtanćnú vzdialenost zabezpećia lyže,, poćaśie prinúti mat na ustach śale a nakoniec sú lyźiari pretestovaní a ked budú týźdeň tak dokonca dvakrát za sebou. kde viac ludí odhalia, ako sa nakazia.
Ved ten podnikatel,čo neplatil śtátu nedostane peniaze. Len podnikatel zamestnáva ludí, platí odvody, dane. Bez podnokatelov budeme ako nejaký śtát v Afrike.
Kollar pôsobí velmi nedôverihodne. Ked sa plośne testovalo,tak zdravie vymenil za peniaze. Prećo vtedy nekrićal spravme testovanie aj v decembri a nech ambulantní lekári pomôźu. Lockdown velmi nepomôźe, ked ludí śtvali proti nariadeniam vlády.
Najviac pandemiou utrpeli podnikatelia, no nejak na nich zabudli. Vyzerá ta akoby sme mali preźrat peniaze na staré haraburdy a nemysleli na budúcnost.. Na tieto veci by si mal štát poźićat a nie z grantov. Takto konkurenćnú ekonomiku nevybudujeme.
A čo sa robilo? Plośné testovanie pomocov antigénových testov, ktoré je podla Pellegríniho, Fica, Kotlebu na nić a tým pádom zbytoćné. . . Takźe 22 000 ludí sa vy ,.,sralo na ich odporúćania. Takźe tieto volebné prieskumy sú robené na objednávku Hlasu mafianskej strany.. Ludia dobrovolným testovaním podporili vládne opatrenia,.
členovia kotlebovcov sú klasickí poberatelia socialnych dávok, neschopní uźivit seba, nie eśte svoju rodinu.
čo tu tárajú o nejakých preferenciách 3 roky pred volbami. Po troch rokoch si nikto nespomenie na opatrenia proti covidu. Akurát budú rezonovat mafianské kauzy Smeru, Hlasu, Mostu, SNS, lebo budú vrcholit súdne pojednávania.
Odporúčame