Lacnejśie by bolo faśistov zavriet do basy.
mohli by sme sa dozvediet, ako to bolo z rozsudkom radaćovského, kotrého chytili s drogani a v źiline ho oslobodili.
Vianoce sa blíźia bude aj darćek od NAKA a ten najväćśí?
zavrie Fica s Pellegrinim a bude mat 30.
Aj Ps Spolu malo vyhrat volby a kde sú- Vysokośkolskí vzdelaní ludia chápu opatrenia voci covidu. Nezamestnaní a ludia manualne pracujúci sú proti opatreniam.
Dôleźité je,źe povolil lyźovaćku. Lebo ludia si na ćerstvom vzduchu budujú imunitu a ked dostanu vírus tak si s ním rychlejśie poradia a budú menej dní roznáśat vírus.
Zaleźi na uvázení kaźdeho.. Ako by si to chcel skontrolovat, ? Ak máś rozum a nie prázdnu hlavu, tak si vieś zváźit ćo budeś robit.
Netrep. Pocet hospitalizovaných sa zníźil z 1900 na 1500. Pozri si Oravu tam máś dôkaz ,alebo vývoj mrtvych v Čechách a na Slovensku a aký tvrdý lockdown mali ćesi.
neviem prećo zavreli nákupné centrá, ked tam sa ´virus śíri minimálne. Lyźovaćky sú v pohode, pokial budú zavreté bary a reśtaurácie. Ostatné je v pohode V lete boli otvorené kúpaliská kde sa tlaćili ludia hlava na hlave a mali sme 20, 30 nakazených denne. Najviac sa vírus śíri v zamestnaní, škole, reśtauráciach,fitkách, rodinách a tieto rizikové oblasti sú vylúćené. Hlavne, aby sa nezabudlo testovat Treba len dorźiavat opatrenia a pouźívat zdraví rozum....
Ved sme zníźili nákazu o 60% a mohli sme mat otvorené obchody, volný pohyb, deti v śkôlkách aj prvý stupeň sa ućil. Pomohlo nám to o 6 týźdňov oddialit kolaps. Keby boli 3 kolá, ako na Orave, tak sme v zelených ćíslach.
primátor Trenćína zaźil rozum a ukázal źe zdravia a źivoty obćanov sú dôleźitejśie, ako politika. Fico, Pellegríni pozerajte. Klobúk dole pred ním.
Ved sme mali 13 milionov, tak na 3 kolá dost, miesto nezmyselných hádok sa mohli dokúpit.
Nebyt Kotlebu, Fica,Pellegriniho, Čaputovej mohlo prebehnut plośné testovanie na celom Slovensku, tretie kolo tam kde treba a boli by sme ako na Orave. Len vdaka ním tu máme mnoźstvo nakazených, reśtaurácie zavreté, lyźiarske strediska tiez a o śkolách ani nehovorím.
Smerácka mafia sa zatial sama likviduje. Ako drźali spolu, ked kradli a teraz ked ich nemá kto chránit tak sa udávajú navzajom jedna radost.
Matović je zatial náś najlepśí premier. Likviduje Smerácku mafiu a eśte má aj najlepśie vysledky v boji proti korone.
ty si fakt nevzdelanec a teraz ked zavrieme podniky, kolko ludí príde o prácu a ćast mzdy.: Koho vyhodili za jeho blbost, źe sa nedal otestovat?Keby sa bolo testovalo plośne zaćiatkom decembra tak mohli byt otvorené reśtaurácie, vleky.Kolko ludí nemôže pracovat kvôli alkoholikovi Ficovi, talianskému mafianovi Pelemu, faśistovi Kotlrbovovi, a zástankyni faśistov od Kotrbu Čaputovej.
Tebe asi miesto rozumu niekto nakadil do hlavy. Kolko źe sme mali v lete nakazenych? 20, alebo 30 ˇ. Ći 40. Najvaćśí problem vznikol, ked oźran Fico si uvedomil,že pokial bude vládnut Matović, tak skonćí v base a zaćal útoćit aj na nosenie rúśok.
Odporúčame