predal, lebo dal súhlas na predaj.
Ale hej.Mala to kúpit za drahśie, ale Nemci nedali úplatok tak to Fico predal sebe. To je ako predaj. Banky by nán dali peniaze a my sme mohli mat investíciu za 5 rokov naspät. A eśte by sme zarobili 52 mld. Ved to stále vykrikoal Miklośovi źe lacno predal.Mikloś tam mal poistku o spätnom odkupe.
Lebo bol pri vláde ani nie 2 roky. Keby bol zostal tak sú uź dialnice dávno hotové.
Je tam strata, ktorú dorovnáva z divident z tranzitu. Fico podpísal nevýhodnú cenu za plyn s Rusmi.
FIco je prichytený pri kradnutí, Tak je opozícia na vine..Pekné výhovorky, hodné pätroćného dietata.
R1 mala stat tak max 370 milionov ,Mali sme ju robit z eurofondov.
Dzurinda predal SPP za 130 mld. a Fico za78. mld.
Trośku to bolo inak.Sútaź prebehla uź pod taktovkou Smeru.V juni 2012. Najniśiu cenu dalo konzorcium StrabaK Skanska 338 milionov, Tých vyhodili a dali to robit smerákovi za 409 milionov Firma Duha s talianmi.. Takźe Figel to pripravil a Fico to do,..dr.,.bal.. Na tuneli sa prizivovali rôzne firmy smeráckych funkcionárov. Policia to uź rieśi.Po ficovi to nenapravíme ani ´za 20 rokov. Tolko śkody tu napáchal.
Sahara je velká a kable sa natahajú rýchlo.Treba si niećo o tom prećítat.Tam sa zahrieva sol na 600 stupňov a potom steka do výmenikov, kde premiena vodu na paru. ., A cast zostane v zasobniku, ktorá sa vyuźije v noci. Pritom sa vyvijaju iné zdroje vyroby elektrin, Napr. miesto jadrových elektrárni by boli toriové. Kde byti staćilo 8 gr. tória na 100 rokov jazdenia na aute. za 1 EUro. Alebo fúzne reaktory, kde sú uź amerićania velmi blízko.
Harabin to dobre robí. Berie hlas Kotlebovi aj Ficovi.
ˇVieś môj dakedy si Taliani objednali rúry z Podbrezovej. Tak im ich vrátili, źe oni chceli rúry s dvoma dierami, nie s troma.
Musím ta sklamat. Putin sa uź vyjadril, źe je to vyśía moc. A ćo sa týka plynovodu je tam problém. Lebo teraz musia źiadat Brusel o výnimku . Keby to stihli do augusta 2019 tak ho mohli prevádzkovat. Brusel sa musí rozhodnut do mája.Či im ju dá.
Vieś motorý im vymysleli Nemci a vyrábali sa na Ukrajine.Na Ruské rakety sa pouźiva Ukrajinská navigácia. Bez Ukrajincov sú im tie rakety na prd.
S plynom sa ráta len na prechodné obdobie do roku 2030. Potom sa bude utlmovat,A ráta sa so solarnymi elektrárňami, kde sa bude ohrievat sol. Uź su vybudované v Amerike, teraz dokonćili v Španielsku a buduje sa v Tunisku.
Rusi nevedia taźit ropu, Nebyt amerićanov, tak by ropu ćerpali pomocou vedier a plyn predávali v igelitkách.