No ty budeš asi taky progresívny mudrlant. Kde on píše, že 40 rokov pracoval za bývalého režimu? To je jedna vec. Mohol robiť od roku 1984 do roku 2023 vrátane. Tak sa vrať do základnej školy a vypočítaj si to.
Dalšia vec, každy kto pracoval za bývalého režimu, tak mal odvody zo mzdy, síce jednou sumou, ale SP eviduje vymeriavace základy od roku 1984. Nemudruj a naštuduj si to. A posledná vec, ak si taký mudrlanti ako ty myslia sprostosť ako si napísal, tak OK. Vyplatte všetkym čo idú práve do dochodku tie peniaze, čo tam poistenec odviedol zhodnotene 5% p.a. Každú korunu od roku 1984...atd.Ked poriadok, tak poriadok.

