Šóry boli stále, zvlašť v takych samoškach na velkych sídliskach.
A čo sa týka konzervantov, tie boli tiež, len sa to nemenovalo éčka, ale konzervanty a osprostený konzument ako ty, si to nevšímal. Čo sa tyka potravín, ktoré sa rozobrali skor, než ich vyložili na pulty nebolo treba konzervovať na mesiac. Pretože ich všeobecny nedostatok garantoval okamžitú kúpu a ešte rýchlejšiu spotrebu. Ak náhodou sa to nezjedlo hneď, tak 3 dnovú lehotu spotreby si musel doma strážiť každý sám. Jogurty na 4-5 deň chytili bombáž, skazili sa a moho si ich vyhodiť. To isté sa týkalo obyčajného mlieka, nepasterizovaného piva.....atd. Čest tvojej práci súdruženko.

