Sanderson? A kde je klakson?
Reagan s nim nemusel nič hrať. Ekonomika ZSSR bola totalne v upadku. Pracovna moralka žiadna, zrejme si nepamätáš, ked asi na jar 86 Gorby vravel, že nie je možné, aby tovaren opustil vyrobok, ktorý nefunguje. To iba v rusku bolo možné. Nedá sa rusky pracovat a kapitalisticky žiť.
Oni už prenikli títok islamisti aj k ficovi
To je blbé, dosiahnu na sever a východ slovenska a tam je nejvíc ruskych trollov.
Ešte rusi nepomahali v SNP. To by tak chýbalo, aby sme sa takmer oslobodili do oficiálneho príchodu frontu. Práve naopak, boli tu výsadky ruskych diverzantov za účelom škodiť.
Se sovjetskym svazem, prišla bída na zem.
Presne, s nespolahlivym partnerom nebude nikto robiť biznis. O 5 rokov ropu nepredaju nikde.
Ty nevíš? Jak ty možeš mať volební právo človeče?
bububu a ine naklady nejdú hore?, porozmyšlaj, ak maš čím, ak nie, Vladimír v kremli ťa čaka s obedem zadarmo.
ľudovy kandidát? to bude asi kotlebovec, alebo Ficko, nikto ti nesplní to, čo ti oni naslubujú.
Tebe v potravinach účtuje nakup bruselska banda. resp. menu v jedalni?
Vieš čo, otvor potraviny, mlieko za 30 centov, syry po euro. Alebo jedalen s obedama po 4€. Daj adresu, prídem/e.
hrobár ZSSR bol Leonid. Už to začalo padať hned ako sa ukazali problemy v Polsku 1980: https://encyklopedia.sme.sk/c/2361426/polske…
Už nemali ani dosť obilia, už im to funkcionarom vysvetlili ekonomovia sajuzu, že čoskoro nebude ani na zbrane. A mali pravdu. Zostali im iba hole zadky, tanky a nejaky biznis s plynom a ropou.
Odporúčame