Ako vieš, že nič nerobí? Ty máš čas sledovať, kto kolko robí? A kedy vlastne pracuješ?
Lebo platí staré zname: BEZ PRÁCE NIE SÚ KOLÁČE.
Ako vieš, že nič nerobí? Ty máš čas sledovať, kto kolko robí? A kedy vlastne pracuješ?
Lebo platí staré zname: BEZ PRÁCE NIE SÚ KOLÁČE.
Potrebujem betonovať, obed-fazulovú polevku a granatyr dostane zadarmo.
Možná je to darmožráč a nesce sa mu robit,
A?
Ty nepoznaš dejiny vzniku štátu Izrael a utok arabačov, ako dostali po papuli?
Minimalna mzda je 646€, nie 68€. Máš to dopletene.
Nebol si tam, tak nie.
Si si istý, že si pochopil kto a proti komu. Ruski chlapci z dediniek na starych tankoch (t.j.žoldnieri), čo kradli televízory bojuju za majetky zbohatlíkov. No a ukrajina ma zasa svojich žoldnierov.
On to napísal a ty si to čítal? Reku že víš čo tam bolo.
To boli protestujúci proti tvému hnusnemu vínu. No moc jich naštestí nebylo.
Tež nekukam, lebo pravje venčím psa. Ale dezole to byli, povaleči.
3 tisic povalačov? Tak malo? Myslím, že ich je vjec v našej krajine.
Došel aj hranol, budu sa rozdavat ISTOTY.
Snahy Putina držať ľudí z únie za gule sú odsúdené na neuspech.
Kde rozdávajú?
Ludé chcú ISTOTY ze Súmračnej.
Mnohým tady je clivo za ISTOTAMA ze súmračnej.
Jeho chyba, mjel ostat na čaji z bylinek.
Čítal si v moskovskej pravde? A inak pjekne od teba, že sa podpisuješ. No blbe, jake meno ti dali.
V žadnem prípade na take chodit kukat.
Odporúčame