Kokso toto nevymyslíš. Plus kaviar a šampanské, nie?
Kokso toto nevymyslíš. Plus kaviar a šampanské, nie?
Aj 2 roky vojenčiny, ale do výšky 30% VVZ (čO JE VVZ-https://www.socpoist.sk/starobny-dochodok/12…)
Profesia nie je agentúra, aspoň mi to nie je známe. Je to pracovný portál a firmy platia za služby. Majiteľka nie je závislá od tvojej minímalnej mzdy. Ak chceš mať tiež taký príjem ako ona, založ si tiež taký pracovný portál. Budeš iba pozerať, ako ti cinkaju peniaze na účte.
Veď skús. Ak zoženu na trhu iného človeka, ktorý bude robiť za menej peňazí a viac, tak ťa vymenia.
Ak niekto začala pracovať po maturite v 19 rokoch a šiel do dochodku v 60-e, tak musí mať viac odpracovaných rokov než iba 30. Má na tych 10 rokov ma vysvetlenie.
žiadne navyšovanie takym dochodky
Dokonca jeho kamaradi smeraci a narodniari vytendrovali nakup americkych stíhačiek F16.
A ty proč plačeš?
Zasa nemudruj, lebo od decembra 2021 strata 3000€. Takže ak je plus 1500€ za tyžden, stale sa to iba pomaly dvíha hore.
Obchod dohodli smeraci a narodniari s kapitánom.
Už sa modlí, aby mu to neskončilo. A ono mu to čoskoro skončí.
A budú vedieť aj strielať, alebo len orať, prípadne siať?
Kde sú té časy, ked sme strílali v takem veku z prakov.
Poskytol si uplne neporovnatelne udaje. Výdavky na zbrojenie sa zasadne uvadzaju ako % k HDP.
Matelkovič to rozfrcka.
Odporúčame