Počuvaj a kolko dával na zbrojení ZSSR? K HDP?
30%. To nedávala žiadna krajina. Neefektívna ekonomika, s nizkou pridanou hodnotou spotrebného tovaru, ktorý nevedeli ani vyrobiť bez závad (chladničky, žehličky, televízory, autá.....atd.). Nepozberana úroda z polí, falšovanie výsledkov a ruplo to celé do dlhov.


