Šak totok, lebo byl bolševicky bossing. A to ludom stačilo.
Šak totok, lebo byl bolševicky bossing. A to ludom stačilo.
Asi tak ju schoval, ako general Pavel. Obracač kabatov.
Podla mňa si analfabet a nepoznas suvislosti
Ach, de sú té časy, ked sme spívali: Vaterlo, gule mi to odtrhlo.
Takto vyzera ak zasadaju babraci EU v Bruseli: https://youtu.be/vg8SfTgDbdE?t=1
Vesnička ma strediskova....
Aký obrovský? Chlapi čo makali vo VW slovakia odchádzaju do dochodku, dostavajú 900-1100€. Práca vo výrobe.
To sa ti máli?
Tak kde sú tí odborníci na ladovy hokej?
Zbrane sú velký kšeft
Nebezpeční sú ti fíni. Hlavne ten Hulmihoukolen, Mahomäki a Marianäkit.
slovák sa nechá odžubat? to nie je vyvolený národ? aha, ešte sa dozvieme, že sú takí istí ako češi, dani, poliaci...atd. Slopú a kecaju do niečoho čomu nerozumejú. Ale to sa predsa teba netýka, ty si múdry ako šalamún.
Tebe už nenalejem. Si mal potom ako si odišel pjeknu opicu.
Ved nepracuj na kolonizatora. Pracuj na seba. Niečo užitočne vyrabaj a predávaj.
Nedovalili v pravom slova zmysle. V lete 68 bolo cvičenie v ČSSR a vojska VZ nie a nie stadeto odisť. Všetko sa vlieklo, zrazu boli mosty úzke.Stali za hranicami.
Ale, je dobre si prečítat knihu, oplatí sa: https://www.martinus.sk/?uItem=310333
Mne by sa lúbil dúchodok tak tisic EUR.
Odporúčame