Nikto nepracuje, iba IT?
Čo montažnici v automobilkach, čo zdravotníci, čo vodiči MHD, vlakvedúci, čo predavačky?
Nikto nepracuje, iba IT?
Čo montažnici v automobilkach, čo zdravotníci, čo vodiči MHD, vlakvedúci, čo predavačky?
Ty maš pristup do takej databazy? Lebo treba ist sem: http://www.sbcb.sk/
Boľševici čo tu smradia, ty by to dali do parady. By sme skončili ako rumuni.
Ficove hodinky
Počuvaj ty kapitale, a kde sa stala teda chyba, že to tady v roku 1989 d*blo?
Ako to vydržali? Ved dezoláti na namestiach vykrikovali, že sa v tom nedá dáchať.
Vraj sa neda dýchat v rúšku, tvrdia dezole.
"Ruské hokejistky pred zápasom s Kanadou márne čakali na výsledky povinných PCR testov, tie nedorazili včas. Preto museli mať všetky hráčky, rozhodcovia aj tréneri na tvári respirátory. "
To komentuje, ja ked s kamošama končíme ve sklípku.
Nahlásené, čoskoro budu klopat v uniformách.
On za to nemože.Jak decko spadel ze stola pri prebalovaní. Na hlavu.
Lude, dajte sa zaočkovat, nic to není
Ked víš pjekne kuřit, tak covid nedostaneš
Zdá sa, že podla teba pracuješ iba ty.
Jasne, že sú to kecy. Nákladovú infláciu neporazia.
A ty nechápeš neverbálnemu vyjadrovaniu. Ľudia, čo ťa stretávajú si klopkajú na čelo.
No máme tu odborníka, ktorý tvrdí, že to robí vláda.
Kto robí a ako?
Vysvetli princíp inflácie. Prečo rastú ceny.
Hlad je maskovaný smäd. Ponúkni im tvoje sladké víno.
Odporúčame