Ja (po)vstanem skoro rano do vinohradu. Mosim tam it robit, zavčas rana, než bude sunko pálit. No a ty sa zatal vyspi z opice.
Ja (po)vstanem skoro rano do vinohradu. Mosim tam it robit, zavčas rana, než bude sunko pálit. No a ty sa zatal vyspi z opice.
Sedloši v meste. Nepracuju, ale protestujú.
šak toto, že ruky sa nesmú trást, inak by človek trefil akurat stodolu
Nič sa neboj, ty už nebudeš nič platiť.
Kdo si chce zarobit na dovolenku, tak može u mňa. Potrebujem pracovité ruky do vinohrada. Plus je to ako ozdravny pobyt, lebo sa bude iba pit voda a človjek zhubne pri tem.
Na tvoju chorobu žial nebjavili žiadnu vakcínu.
A ty si ten odborník? S Kotlebom a Blahom?
Ale je. Emigrovat na ostrov slobody. Tam je to podobne ako u nas.
Tak neváhaj. Prideš potom na iné myšlienky. To o tej práci, čo šlachtí.
šak ríkam, pozor na tí čipy a SIM karty 5G, vkladajú to do hlavy
Podla mňa Magian, predpíše ti vodku a bromhexin
Ved prave, človek sa nestačí diviť, čo dokáže borovička a pivo.
To bude asi tá horúca jeseň. To mám rád, vinohrad potrebuje vela slnka a teplé dni.
No boja sa dezolati čipu a 5G SIMky: https://obcanzrace.blogspot.com/2020/10/hvez…
Odporúčame