No čo už, na perone sa posilnila, aby byla odvážna. Odvážnym praje svet.
Borovička a velké pivo dvanástka.
No čo už, na perone sa posilnila, aby byla odvážna. Odvážnym praje svet.
Borovička a velké pivo dvanástka.
Tvrdis ze vakciny su experimentalne. Tie vakciny maju ale vsektky potrebne povolenia a presli tym istym processom schvalovania.
tu si k tomu mozes precitat:
Nám stačí, ked napíšeš utajovane dáta ty. To sa človek vždy nasmeje.
"....blbnutie s neexistujúcou pandémiou..."
Tebja len tak lahklo neprekabátia, šak?
Též si myslim, že ten Fico totok je.
Jezdá na tem a ani sa nezapoťá
3 skáče si nekupim, ale jeden hádam aj áno. Predám vinohrady a víno a za tržbu si taký obstarám.
Držím palce. P.S. též nejsem na chrípku očkovaný.
To mu nevysvetlíš, on mele ako vocca
„Voľba nevyužiť vakcínu je slobodná, ale nesprávna. Pravdepodobnosť, že neočkovaní sa do zimy nakazia, sa blíži k istote,“ tvrdí v rozhovore patofyziológ a molekulárny biológ Peter Celec. Pri očkovaní sa podľa neho už nedá sťažovať na politikov a o veľkosti tretej vlny rozhodnú tí, ktorí sa nezaočkujú.
Tak dúho si sypali popel na hlavu, až im došel.
ešte dobre, že po černošsky nerozumím, ani po cigansky
V česku maju ešte nevyhodnejšie postavenie pre tých, čo lepšie zarábali. Prerozdeluju to tým, čo zarábali málo.
Odporúčame